Gify na Boże Narodzenie 2022. Zamiast tradycyjnych kartek wykorzystaj propozycje świątecznych obrazków

Szukasz pomysłu, jak w nietypowy sposób złożyć bliskim życzenia na Boże Narodzenie? Gify przesyłane przez Internet to metoda, na którą z roku na rok decyduje się coraz więcej osób, podczas gdy tradycyjne kartki odchodzą w zapomnienie. Sprawdź, czy zebrane przez nas obrazki ucieszą rodzinę i znajomych.

Święta Bożego Narodzenia to idealny czas na poświęcenie myśli znajomym, przyjaciołom i rodzinie, z którymi nie mamy szansy spędzić wspólnie tego wyjątkowego czasu. Niezależnie od tego, ile dzieli was kilometrów, warto złożyć im życzenia, które wywołają uśmiech na twarzy. Kartki bożonarodzeniowe przesyłane pocztą powoli zaczynają odchodzić w zapomnienie, a nie każdy lubi przesyłanie pozdrowień SMS-em. Z tego względu z roku na rok coraz większą popularność zyskuje wzajemna wysyłka świątecznych gifów przy pomocy komunikatorów internetowych. Specjalnie dla was zebraliśmy obrazki, które stanowią świetną alternatywę dla tradycyjnych życzeń. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Katarzyna Zielińska przygotowuje się do Świąt Bożego Narodzenia

Gify na Boże Narodzenie z życzeniami. Prześlij je bliskim, by dać znać, że o nich pamiętasz

Wiele osób nie ma ani chęci, ani czasu, by po obfitej kolacji wigilijnej dzwonić jeszcze do bliskich z życzeniami. Świetną alternatywą jest przesyłanie pozdrowień SMS-em, jednak popularna staje się też wysyłka gifów. Gdy na stole jest już czysto, a goście pojechali do domów, załóż ciepłe kapcie, usiądź wygodnie w fotelu i prześlij przyjacielowi świątecznego gifa.

embed
embed
embed
embed
embed

Gify świąteczne. Boże Narodzenie to okazja do wysyłki kolorowych obrazków

Internet stanowi skarbnicę obrazków, które pomogą w wyrażeniu życzeń na Boże Narodzenie. Niektóre propozycje, które dla was przygotowaliśmy, mogą rozbawić odbiorcę. Jeśli taki jest twój zamiar, zobacz te gify. Świetnie nadadzą się do wysłania przez Messenger, e-mail lub WhatsApp.

embed
embed
embed
embed
embed

Życzenia na Boże Narodzenie. Gify, które ucieszą każdego

Jeśli z roku na rok zdarza ci się coraz częściej wysyłać znajomym szybkie życzenia za pośrednictwem komunikatorów internetowych, to wiedz, że robi tak coraz więcej osób. Gify stanowią świetne uzupełnienie świątecznych pozdrowień.

embed
embed
embed
embed
embed

Gify pochodzą ze strony giphy.com

Więcej o: