Prezent na mikołajki dla przyjaciela. Sprawdź nasze propozycje i wybierz najlepsze rozwiązanie

Prezent na mikołajki dla przyjaciela warto dopasować do zainteresowań i potrzeb danej osoby. Możesz postawić na różnego rodzaju rozwiązania i kupić coś praktycznego, zabawnego lub nietypowego. Poznaj nasze propozycje na prezent na mikołajki dla przyjaciela i wybierz odpowiednie dla siebie.

Prezent dla przyjaciela na mikołajki. Gry planszowe

Prezent na mikołajki dla przyjaciela może być odzwierciedleniem jego własnych lub waszych wspólnych zainteresowań. Jeżeli wspólnie z Twoim najlepszym kolegą zarywacie noce grając w planszówki, to pomysłem na prezent dla przyjaciela na mikołajki może być właśnie nowa gra, która wciągnie Was na kolejne długie godziny. Gry planszowe są uwielbiane od lat i nie wychodzą z mody. Rozgrywki na planszówkach często są integralną częścią wielu spotkań towarzyskich. Wybór gier dostępnych na rynku jest bardzo szeroki, dlatego podjęcie decyzji może przysporzyć nieco trudności. Bardzo popularne są planszówki nawiązujące do czasów PRL oraz takie, których akcja rozgrywa się w świecie fantasy. Warto postawić na model, który oprócz planszy podstawowej ma również dodatki. Dzięki temu gra zawsze będzie urozmaicona, a pomysły na prezent dla przyjaciela na mikołajki w kolejnych latach, będą w zasadzie nieograniczone. Zawsze można dokupić kolejny dodatek, który stworzy nową fabułę lub wariant gry. Dzięki temu planszówka nigdy się nie znudzi i pozostanie w użytku przez długie lata.    

Co kupić przyjacielowi na mikołajki? Pomysły na praktyczne prezenty

Jeżeli zależy Ci na praktycznym prezencie i zastanawiasz się, co kupić przyjacielowi na mikołajki, to możesz postawić na różnego rodzaju akcesoria. Może Twój kolega ucieszy się z nowego pendrive'a, który można podłączyć bezpośrednio do telefonu? Na pewno jest to łatwe i wygodne rozwiązanie w sytuacji, gdy chcemy szybko "zrzucić" z telefonu zdjęcia z ostatniego wyjazdu lub potrzebujemy zwolnić miejsce w pamięci naszego urządzenia. Innym pomysłem na praktyczny prezent na mikołajki dla przyjaciela może być także szybka ładowarka z kilkoma gniazdami. Dzięki temu w krótkim czasie można naładować wiele urządzeń np. telefon, tablet, aparat. Kolejna propozycja to powerbank. Jest to gadżet, który zawsze warto mieć pod ręką. Przyda się zwłaszcza w czasie podróży, kiedy jest ograniczony dostęp do możliwości podpięcia urządzenia do kontaktu. 

Zobacz wideo Ozdoby świąteczne w sklepach już na początku września

Prezent na mikołajki. Gadżety dla rowerzysty i biegacza

Jeżeli Twój przyjaciel to zapalony rowerzysta lub biegacz, to pomysł na prezent na mikołajki możesz oprzeć właśnie o te dwie dziedziny sportu. Zarówno w jednym, jak i drugim przypadku przyda się na pewno bidon na wodę. Przydatnym gadżetem będzie również saszetka/nerka na najpotrzebniejsze drobiazgi typu klucze, telefon itd. Można również połączyć dwa w jednym i wybrać pas do biegania, w którym znajduje się zarówno miejsce na bidon, jak i schowek na niezbędne rzeczy. Warto rozważyć także zakup akcesoriów odzieżowych, takich jak np. czapka termoaktywna, komin, koszulka termoaktywna lub skarpetki do biegania. Osobom, które uwielbiają jazdę na rowerze i robią sobie długie wycieczki, przyda się z pewnością kompaktowy zestaw kluczy rowerowych, dzięki którym w razie potrzeby można wykonać szybki serwis sprzętu. Wśród innych propozycji prezentu na mikołajki dla przyjaciela — rowerzysty, można wymienić np. zapięcie rowerowe, które jest niezbędne w sytuacji, gdy musimy zostawić na jakiś czas rower bez nadzoru. Innym przydatnym akcesorium będzie z pewnością uchwyt rowerowy na telefon, odblaski lub wodoodporny pokrowiec na rower. 

Co na prezent dla przyjaciela? Akcesoria do pielęgnacji zarostu. 

Co na prezent dla przyjaciela? Chcąc wybrać funkcjonalny prezent na mikołajki dla przyjaciela, możesz postawić na różnego rodzaju akcesoria i przybory do pielęgnacji zarostu. Są to niezbędne elementy w kosmetyczce każdego mężczyzny, które z pewnością sprawią radość i będą dobrze służyły. Może być to np. maszynka do golenia, etui na maszynkę do golenia lub pędzel do golenia. Możesz dołączyć do tego również kosmetyki do pielęgnacji skóry takie jak krem lub balsam po goleniu. Akcesoria do golenia można znaleźć w formie boxów prezentowych. Taki prezent wygląda bardzo elegancko i na pewno ucieszy obdarowaną osobę. Co na prezent dla przyjaciela brodacza? Jeżeli Twój przyjaciel zaczyna przygodę z długim zarostem, z pewnością przydadzą mu się odpowiednie akcesoria pielęgnacyjne. Może być to np. grzebień lub szczotka do brody, a także nożyczki do pielęgnacji brody i wąsów. W kosmetyczce brodacza nie powinno zabraknąć także balsamu oraz pianki do układania brody. 

Zobacz też: Prezent na mikołajki dla chłopaka - 21 najlepszych pomysłów. Jest w czym wybierać

Więcej o: