Już jest! 48 szt. za 6 zł. Długo polowałam na ten świąteczny zestaw Pepco. Podobne są w Ikei

Święta coraz bliżej, co widać również podczas przeglądania promocyjnych gazetek wielu sklepów. Pojawia się coraz więcej dekoracji świątecznych, ale przede wszystkim akcesoriów do pieczenia. Ten zestaw to prawdziwy bożonarodzeniowy must-have.

Świąteczny sezon w sklepach już się rozpoczął. To oznacza, że coraz częściej pojawiają się promocje dotyczące bożonarodzeniowych artykułów. Ale warto już zacząć polować nie tylko na dekoracje, jak lamki, bombki czy ozdobne figurki i wazony. Choć ozdoby wprowadzają w świąteczny nastrój nawet w listopadzie, to promocje dotyczą też produktów, bez których nie wyobrażamy sobie przygotowywania świątecznych wypieków.

Zobacz wideo Jak być eko? Zacznij od domowego płynu do czyszczenia!

Papilotki do muffinek z Pepco. Ten zestaw to prawdziwy hit

W najnowszej gazetce Pepco pojawiła się nie lada gratka dla miłośników świątecznych wypieków. Od 16 listopada w sklepach w promocji dostępne będą m.in. wykrawaczki do ciasteczek w świątecznych wzorach, ale nasze oko przykuła inna oferta.

Chodzi o bożonarodzeniowy zestaw do muffinek. W jego skład wchodzą 24 papilotki oraz 24 dekoracje na patyku, które możesz wbić w upieczoną babeczkę lub zwieńczyć nimi krem. Zestaw dostępny jest w dwóch wersjach: z dekoracjami w kształcie piernikowego ludzika, choinki, prezentu i ze świątecznym napisem oraz w kształcie Mikołaja, renifera, pingwina i śnieżynki. Cały zestaw składa się łącznie z 48 sztuk.

Zestaw świąteczny z PepcoZestaw świąteczny z Pepco archiwum prywatne

Pepco: zestaw do muffinekPepco: zestaw do muffinek Screen https://pepco.pl/gazetki/psi-patrol/

IKEA: Foremki do pieczenia babeczek w świąteczne wzory

Foremki do muffinek znajdziesz także w IKEA. 65 sztuk papilotek w delikatnym kwiatowym świątecznym wzorze idealnie sprawdzi się do pieczenia bożonarodzeniowych babeczek. Zestaw znajdziesz zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i zamówisz przez internet.

IKEA: Foremki do babeczek VINTERFINTIKEA: Foremki do babeczek VINTERFINT Screen https://www.ikea.com/pl/pl/p/vinterfint-foremka-do-pieczenia-kwiatowy-wzor-bezowy-00556122/

75 szt. świątecznych papilotek. Kupisz je na partybox.pl

Świąteczne foremki do muffinek znajdziesz nie tylko w sklepach stacjonarnych. Zestaw bożonarodzeniowych papilotek możesz kupić także w internetowym sklepie partybox.pl. Składa się on z 75 foremek w dwóch wersjach kolorystycznych, o średnicy ok. 7 cm i wysokości 3 cm.

Partybox.pl: świąteczne papilotki do muffinekPartybox.pl: świąteczne papilotki do muffinek Screen https://www.partybox.pl/swiateczne-papilotki-do-muffinek-75szt?pr=70051

Papilotki do muffinek w partybox.pl dostępne są w kolorze czerwonym oraz białym z drobnym świątecznym motywem. Zdobią je delikatne wizerunki ostrokrzewu, czyli jednego z najpopularniejszych motywów bożonarodzeniowych. Co ważne, to ten wzór dominuje w zestawie.

Więcej o: