Święta Givenchy w stylu vintage

Vintage Christmas to nazwa nowej kolekcji kosmetyków do makijaży marki Givenchy. To eleganckie opakowania i charakterystyczna kolorystyka.

W zestawie znaleźć można:

- Roziskrzony puder do twarzy i dekoltu. Eleganckie, niczym kuferek, pudełko jest pokryte skórą krokodyla ze stemplem Monsieur de Givenchy na lusterku. Miało być to wspomnienie kufrów z ubraniami zawierającymi najbardziej luksusowe i delikatne tkaniny. Puder różany jest perfumowany wodą kwiatową dołączony jest do niego różowy pędzel. Naturalnie kuliste polimery zapewniają delikatną konsystencję oraz opalizujący i transparentny efekt.

Mister Lash Booster - wzmacniające serum do rzęs. Służy zarówno do makijaż i kuracji rzęs w jednym. Głęboko odżywiająca i wzmacniająca baza pod maskarę. Wydajna i transparentna formuła w połączeniu z nową aplikacją: skośną końcówka z miękkimi włóknami delikatnie masuje rzęsy, stymuluje mikro krążenie aby wzmacniać i pielęgnować rzęsy. Rano stosuj jako kurację i bezbarwny makijaż lub też nałóż jako bazę pod maskarę. Wieczorem możesz zafundować swoim rzęsom intensywniejszą kurację.

Le Prisme Yeux - Opalizujące Wykończenie makijażu - ciemny, głęboki i lśniący wizerunek, krwisto czerwone usta i paznokcie archetyp ponadczasowości kobiecości.

Phenomen'Eyes - Vintage Bronze N 5 Dla delikatnego i lekkiego koloru.

Rouge Interdit Vintage Carmine N 49 oraz Gloss Interdit Vintage Ruby N 27 - to dwa uzupełniające się, niesamowicie kobiece, odcienie wypełnione energią i namiętnym ciepłem.

Lakier do paznokci Vernis Please! Vintage Garnet N 172 Zdjęcia kosmetyków i informacje o cenach znajdziecie w naszej galerii!

Zobaczcie też:

Tylko jeden kolor szminki tak działa na mężczyzn

Więcej o: