Edyta Herbuś zaskakuje dekoltem w sukience z elektroodpadów. Internauci pod wrażeniem. "Co za pomysł"

Edyta Herbuś wzięła udział w wyjątkowej kampanii, której efektami podzieliła się z obserwatorami na instagramowym profilu. Tancerka pozuje w oryginalnej sukni wykonanej z drukowanych płytek i slotów na karty sim.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Edyta Herbuś to popularna polska aktorka oraz tancerka, ciesząca się ogromną sympatią widzów. Obecnie możemy podziwiać ją jako prowadzącą w programie "You Can Dance. Nowa Generacja", a oprócz tego tancerka jest również aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie dzieli się z fanami pracą, codziennością, przemyśleniami oraz podróżami. Nie brakuje również oryginalnych i wyjątkowych projektów, których bierze udział. Tym razem postanowiła wziąć udział w nietypowej kampanii, a efektami pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie.

Zobacz wideo Edyta Herbuś o podróży do Wietnamu z ukochanym

Edyta Herbuś w oryginalnej kampanii zachwyca nietypową suknią z przedmiotów z recyklingu

Tancerka lubi poruszać w swoich mediach społecznościowych ważne społecznie tematy. Tym razem postanowiła wziąć udział w kampanii, która funkcjonuje pod hashtagiem "#modanarecykling". Na zdjęciach z profesjonalnej sesji, która ukaże się w kalendarzu zwieńczającym projekt, zaprezentowała się przed obiektywem aparatu w sukni z głębokim dekoltem, wykonanej z elektroodpadów, czyli płytek drukowanych i slotów na karty sim.

 

Kreacja, jak zdradziła w opisie gwiazda, została zaprojektowana przez Annę Kubisz, a w jej wykonaniu pomogły dzieci ze Szkoły Podstawowej w Otwocku. Jak sama artystka przyznaje, udział w projekcie niezwykle ją ucieszył.

Z wielką radością dołączyłam do tej inicjatywy, bo jest bardzo inspirująca, edukacyjna przy okazji i traktuje o ekologii, która jest mi bardzo bliska.
 

Zdjęcia wywołały entuzjazm wśród obserwatorów tancerki. Fani są pod wrażeniem!

Dzięki swojej aktywności w mediach społecznościowych Edyta Herbuś może pochwalić się prawie 260 tysiącami fanów na instagramowym profilu. Ostatni post gwiazdy, który ujawnił jej udział w kampanii na rzecz propagowania recyklingu i korzystania z rzeczy z odzysku szybko zebrał wiele reakcji w postaci polubień i komentarzy.

Wow wygląda Pani przepięknie.
Niesamowita niebiańska piękność
Fenomenalnie Pani Edytko
Jak zwykle WOW!
Wspaniały pomysł
Co za pomysł!
Nigdy bym nie pomyślała.
 
Więcej o: