Influencerka pokazała makijaż inspirowany koronawirusem. Ludzie nie kryją oburzenia

Post z makijażem inspirowanym koronawirusem wzbudził ogromne kontrowersje. Swoje zdanie na ten temat wyraziła m.in. Karolina Korwin Piotrowska.

Klatex, czyli Klaudia Tarka, to influencerka, która do tej pory stroniła raczej od kontrowersji. Na jej profilach w mediach społecznościowych dominują tutoriale makijażowe i recenzje kosmetyków. Jednak tym razem udostępnione przez nią zdjęcie podzieliło obserwatorów. 

Zobacz wideo Jak wykonać trwały makijaż?

Nietypowa inspiracja

- Nie taki koronawirus straszny, jak go malują. [...] Tak wszędzie o nim głośno, wszędzie pełno i inspiracja gotowa - napisała Klatex pod swoim najnowszym zdjęciem, na którym widzimy ją makijażu wyraźnie nawiązującym kolorystycznie do koronawirusa. 

 

Post wzbudził kontrowersje. Niektórzy docenili dystans influencerki i to, że nie popada w panikę. Oto niektóre z komentarzy, które pojawiły się pod postem:

Brawo za podejście do tematu! Piękny makijaż!
Najlepsze, co widziałam na ten temat.
Klaudia jest mistrzynią w podejściu do tematu!

Inni natomiast nie kryli oburzenia i zaczęli krytykować influencerkę za brak taktu i wyczucia.

Ale żenada, super temat do lajków...
Może czas na makijaż inspirowany rakiem ? „Nie taki rak straszny, jak go malują".
Makijaż inspirowany HIV też zrobisz? Może rakiem? 

Głos w tej sprawie zabrała także Karolina Korwin Piotrowska. Makijaż inspirowany koronawirusem też jest. Czekam na stylizacje outfitów na SOR, kolekcje ubrań i dodatków of kors - napisała dziennikarka na swoim profilu na Instagramie.

Kim jest Klatex?

Klatex to popularne influencerka, którą na Instagramie obserwuje ponad 106 tysięcy osób. Z kolei na platformie YouTube jej kanał ma już 136 tysięcy subskrypcji. Warto wspomnieć, że w ubiegłym roku zwyciężyła w rankingu magazynu "JOY" w kategorii Beauty Influencer.

Więcej o: