Kasia Tusk opublikowała bardzo ważny apel. "Zostańcie w domu". Zdradza również swoje pomysły na wolny czas

Koronawirus w Polsce. Kasia Tusk postanowiła wykorzystać swoje ogromne zasięgi w sieci i zaapelować o rozsądek i odpowiedzialność. Blogerka poprosiła, aby wszyscy w miarę możliwości zostawali w domach. Przy okazji doradziła też, co można wtedy robić.

Kasia Tusk jest jedną z najbardziej popularnych blogerek w Polsce. Córka byłego premiera naszego kraju, Donalda Tuska, od wielu lat z powodzeniem prowadzi bloga Makelifeeasier, na którym na bieżąco uchyla rąbka tajemnicy ze swojego życia. Blogerka ma bardzo dobre wyczucie mody i stylu, co już nieraz udowodniła. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 359 tysięcy ludzi. Blogerka inspiruje swoimi stylizacjami, i to zarówno tymi na tzw. wielkie wyjścia, jak również ubraniami na co dzień.

Koronawirus w Polsce. Kasia Tusk apeluje o pozostawanie w domach

Tym razem Kasia Tusk postanowiła wykorzystać swoje ogromne zasięgi i doradzić innym, co można robić podczas siedzenia w domu. Z powodu obecności koronawirusa w Polsce wiele osób bardzo rozsądnie i odpowiedzialnie postanowiło ograniczyć do minimum swoje wyjścia na zewnątrz, wiele też pracuje zdalnie, w miarę możliwości.

Zobacz wideo Kasia Tusk oceniła stylizację swojej córki

Kasia Tusk doradza, co można robić w domu

Kasia Tusk postanowiła wykorzystać swoje ogromne zasięgi w mediach społecznościowych i zaapelować do wszystkich, aby w miarę możliwości pozostawali w domach. Wszystko po to, aby koronawirus nie rozprzestrzeniał się po Polsce.

Jeśli możecie, to zostańcie w domu

- zaapelowała Kasia Tusk.

Przy okazji blogerka podała również kilka pomysłów na to, jak można wykorzystać ten czas spędzony w domu.

Zawsze chciałam pisać wiersze. Najbliższe dwa tygodnie to chyba dobry moment, aby zacząć. A wy? Planujecie ułożyć puzzle z 5000 kawałków? Zrobić w końcu porządki w garderobie? A może nadszedł czas, aby do łaski wróciły książki?

- czytamy we wpisie Kasi Tusk, który opublikowała na Instagramie.

 
Więcej o: