Małgorzata Socha radzi, co robić podczas kwarantanny. Inne gwiazdy poszły w jej ślady. "Robię to samo"

Małgorzata Socha radzi, aby czas spędzony w domu wykorzystać na sprzątanie i nadrobienie zaleglości. Inne polskie gwiazdy, m.in.: Katarzyna Cichopek oraz Natalia Kukulska poszły w jej ślady.

Koronawirus dotarł również do Polski. Gwiazdy postanowiły wykorzystać swoje duże zasięgi w sieci i zaapelować do fanów o odpowiedzialność i rozsądek. Wiele z nich zachęca do pozostawania w domu, oczywiście w miarę możliwości. Przy okazji, część z nich dzieli się również swoimi pomysłami, co można robić w mieszkaniach, jak najlepiej wykorzystać ten czas.

Małgorza Socha również postanowiła podzielić się własnymi pomysłami. Zrobiła to za pośrednictwem swojego Instagrama. Jej post skomentowały inne polskie gwiazdy, które poszły w ślady aktorki znanej z serialu "Przyjaciele".

Zobacz wideo Małgorzata Socha może się pochwalić świetną sylwetką. Pokazała, jak ciężko na nią pracuje

Koronawirus w Polsce. Małgorzata Socha zdradziła, co będzie robić w domu

Małgorzata Socha opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pokazała... jak sprząta garaż. Fotografia była pretekstem do doradzenia, co można robić podczas siedzenia w domu. Aktorka przyznała, że ona ten czas poświęci na wspólne porządki z dziećmi.

Propozycja zajęcia na czas siedzenia w domu - sprzątanie! Coś trzeba robić, a porządek się przyda

- radzi na Instagramie Małgorzata Socha.

Jej post spotkał się z bardzo dużym odzewem wśród fanów aktorki. Pod zdjęciem od razu pojawiły się komentarze internautów, którzy dzieli się swoimi własnymi doświadczeniami w tym temacie i pomysłami, jak można wykorzystać czas spędzony w domu.

 

Małgorzata Socha zostaje w domu i sprząta. Inne gwiazdy idą w jej ślady

Pod postem Małgorzaty Sochy pojawiło się również wiele komentarzy innych polskich gwiazd.

Robię to samo

- napisała aktorka, Katarzyna Cichopek.

Dokładnie tak! Idę w to... za twoim przewodem

- dodała Natalia Kukulska.

Ja już wysprzątałam połowę szafy

- skomentowała Zosia Ślotała.

Więcej o: