Anna Lewandowska, Julia Wieniawa i inni. Jak gwiazdy zachęcają, by zostać w domu?

Anna Lewandowska, Julia Wieniawa czy Doda, to gwiazdy, które przy pomocy social mediów zachęcają swoich fanów, by przyłączyli się do akcji #zostańwdomu, której głównym celem jest uniemożliwienie rozprzestrzeniania się koronawirusa. Trzeba przyznać, że pomysłów im nie brakuje.
Zobacz wideo Na czas kwarantanny Doda proponuje trening z... papierem toaletowym

Barbara Kurdej-Szatan 

Barbara Kurdej-Szatan, by zachęcić internautów do pozostania w domach, wraz z mężem wpadła na pomysł organizowania na swoim Instagramie małych koncertów. Małżeństwo wieczorami zachęca do włączenia social mediów i posłuchania ich występów. 

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska również przyłączyła się do akcji #zostań w domu i regularnie publikuje na swoich mediach społecznościowych posty, w których radzi, jak wzmocnić swoją odporność. Ku motywacji pokazuje nie tylko swoje codzienne treningi, lecz także udostępnia nagrania ćwiczącej Klary. - Nie zapominajmy, że zdrowe odżywianie, aktywność fizyczna, czy suplementacja (nie tylko będąc w ciąży) ma ogromne znaczenie. (...). Dbajmy o siebie, o swoje pociechy, rodziny. Przeżyjmy ten czas jak najlepiej. Przytulam was <3 - napisała Anna Lewandowska na Instagramie.

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska również postanowiła zmotywować swoich obserwatorów do tego, by zostać w domu i przy okazji zadbać o swoją formę. Trenerka przygotowała dwutygodniowe wyzwanie bez wychodzenia z domu. - Zostajemy w domu dwa tygodnie i wykorzystujemy ten czas maksymalnie. Będę twoją towarzyszką, twoją trenerką, twoim wsparciem - napisała Ewa.

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha postanowiła zainspirować swoich fanów i namówić ich, by kwarantannę wykorzystali na porządki. - Propozycja zajęcia na czas siedzenia w domu - sprzątanie! Coś trzeba robić, a porządek się przyda - napisała na Instagramie.

Doda

Jaki sposób na kwarantannę ma Doda? Piosenkarka również postanowiła zająć czas aktywnością fizyczną, jednak dodała do niej odrobinę humoru. Na swoim Instagramie poprowadziła transmisję live, podczas której pokazała jak ćwiczy z papierem toaletowym, czyli produktem, który w ostatnich dniach masowo znikał z półek sklepowych.

Julia Wieniawa 

Julia Wieniawa postanowiła wykorzystać ten czas na relaks i ładowanie baterii. Młoda aktorka w ostatnim czasie miała naprawdę sporo zawodowych wyzwań i jak sama przyznała, brakowało jej takiego wolniejszego czasu. - Brakowało mi tego. Zatrzymajmy się na chwilę i wykorzystajmy ten czas dla siebie i rodziny - napisała Julia.

Więcej o: