Rossmann odwołuje popularną promocję na kosmetyki do makijażu

Sieć sklepów Rossmann, za względu na epidemię koronawirusa, zdecydowała się wprowadzić pewne zmiany. Najpierw wprowadzili ograniczenia sprzedaży wybranych produktów, a teraz poinformowali o odwołaniu kultowej już promocji na makijaż.
Zobacz wideo Jak samodzielnie w domu zrobić mydełka glicerynowe?

Promocje na kosmetyki kolorowe w sklepach Rossmann są jednymi z najbardziej wyczekiwanych w ciągu roku. Zazwyczaj polegają one na obniżce cen produktów nawet do 55 proc., lub ofercie 1+1 za 1 grosz. Pierwsza w tym roku promocja na tzw. kolorówkę miała odbyć się już 21 marca, jednak, ze względu na obecną sytuację, zdecydowano się ją odwołać.

Rossmann odwołuje kultową promocję -55%

- Kochani! Mamy dla Was kilka ważnych informacji. W związku z aktualną sytuacją bardzo Was prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności. Zapewniamy, że robimy co w naszej mocy, by zapewnić bezpieczeństwo zarówno Wam, naszym Klientom, jak i naszym Pracownikom. Dlatego też podjęliśmy decyzję, że przekładamy tak bardzo wyczekiwaną promocję na kosmetyki do makijażu! Planowaliśmy ją na pierwszy dzień wiosny - na 21 marca, o czym już zaczęto mówić w sieci. Nie chcemy jednak kusić Was w tym trudnym czasie takimi akcjami. Jak wiecie - jeśli możesz #zostanwdomu. Nie warto ryzykować zdrowiem swoim i swych bliskich! Promocja ta na pewno jeszcze się odbędzie - damy znać kiedy, gdy tylko aktualna sytuacja zostanie opanowana - czytamy w oficjalnym oświadczeniu.

To nie pierwsza taka decyzja związana z panującym koronawirusem. Kilka dni temu, ze względu na masowe wykupowanie asortymentu, sklepy Rossmann wprowadziły również ograniczenia dotyczące sprzedaży mydła oraz żeli antybakteryjnych. 

Więcej o: