Małgorzata Rozenek-Majdan skrytykowana za zmianę ubrań. Jej riposta? Bezbłędna!

Małgorzata Rozenek-Majdan jest bardzo aktywna na Instagramie i podobnie jak wiele innych znanych osób, niestety również jej nie omija internetowy hejt. Ostatnio, Małgosia została skrytykowana za codzienne zmienianie ubrań, jednak nie pozostawiła tego bez komentarza.

Małgorzata Rozenek-Majdan już od dłuższego czasu zaangażowana jest w wiele spraw pro społecznych. Aktywnie działa na rzecz in-vitro, adoptuje psy z fundacji, a także wspiera tematy związane z ekologią. Ostatnio, na swoim Instagramie postanowiła zdementować plotki, które pojawiły się na temat zwierząt i SARS-CoV-2.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan o pokazywaniu dziecka

Małgorzata Rozenek-Majdan skrytykowana za zmianę ubrań. Odpowiedziała ciętą ripostą

- Światowa Organizacja Zdrowia @who podała, że jak dotychczas nie znaleziono dowodów na to, by zwierzęta domowe mogły ulec zakażeniu koronawirusem. Nie ma zatem możliwości, by człowiek mógł zarazić się np. od psa. Bądźmy zatem odpowiedzialni i empatyczni i dbajmy o swoje zwierzęta, tak jak im to obiecaliśmy biorąc je do siebie. Kiedy wczoraj po raz pierwszy o tym mówiłam, to szczerze myślałam, że to są jakieś pojedyncze przypadki, ale rozmowy z wieloma lek.wet. i przedstawicielami organizacji prozwierzęcych, pokazują że coraz więcej osób w obawie przed koronawirusem, albo porzuca albo chce poddać swoje zwierzęta eutanazji. Kompletnie niewyobrażalne okrucieństwo. Kochani, powtórzę! Zwierzę nie zaraża! - napisała Małgorzata Rozenek-Majdan na Instagramie.

Pod postem na Instagramie pojawiło się mnóstwo ciepłych słów od prawdziwych fanów gwiazdy. Jednak nie zabrakło również aktywności hejterów, na którą tym razem Małgosia postanowiła zareagować. Jej riposta? Bezbłędna!

- Jak można codziennie występować w nowych szmatach?! I tak niby pani dba o planetę? Serio? Przed dom do zdjęcia tak się stylizować - napisał jeden z internautów.

- To kwestia higieny, nie mody. Ubrania trzeba zmieniać codziennie szczególnie, że raczej nie unikam kontaktu z psami i żadnej stylizacji tu nie ma. Spodnie ciążowe i bluza sprzed dwóch lat, tak samo jak kurtka, ale rozumiem, że kwarantanna rzuca Ci się na mózg już - odpowiedziała Małgosia.

 
Więcej o:
Komentarze (5)
Małgorzata Rozenek-Majdan skrytykowana za zmianę ubrań. Jej riposta? Bezbłędna!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • henrykus1943

  Oceniono 5 razy 5

  Dzień bez Rozenek to dla gazety.pl dzień stracony.

 • plastikpiokio

  Oceniono 4 razy 4

  jednak ta stara polska madonna powije nam nowego mesyjasza w takim kryzysie widać to święta baba bo riposty u niej to są same bezbłędne . -- oto jakaś santo subito ???

 • Gość: Iwona

  Oceniono 1 raz 1

  Po prostu najlepiej jej nie obserwować i tyle. Zastanawia mnie tylko to: po co ludzie wchodzą na czyjegoś instagrama skoro ciągle chcą tylko hejtowac?

 • waclawbuclaw

  Oceniono 5 razy 1

  Majtek zapewne nie musi tak często zmieniać, bo ich na zdjęciu nie widać.

 • maj.basia

  Oceniono 7 razy -1

  Małgosiu, nie przejmuj się głupimi ludzmi. Jak nie mają się do czego przyczepic, to nawet do
  1 włosa się przyczepią. Ot, to są ludzie o płaskich mózgach. Życzę zdrowia. Babcia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX