Julia Wieniawa robi wyprzedaż swoich ubrań. Pieniądze przeznaczy na walkę z koronawirusem

Julia Wieniawa, przy okazji porządków w swojej garderobie, postanowiła zorganizować wyprzedaż części swoich ubrań. Aktorka zdecydowała, że zysk przeznaczy właśnie na walkę z koronawirusem.

Julia Wieniawa, podobnie jak wiele innych osób ze świata show-biznesu, podczas kwarantanny daje dobry przykład i zostaje w domu. Mając mnóstwo wolnego czasu, młoda aktorka postanowiła zrobić gruntowne porządki w swojej garderobie i przy okazji wspomóc walkę z koronawirusem.

Zobacz wideo Julia Wieniawa apeluje do fanów w sprawie koronawirusa

Julia Wieniawa robi wyprzedaż swoich ubrań

Julia Wieniawa zauważyła, że w swojej garderobie ma mnóstwo ubrań, których już nie nosi. Aby dać im drugie życie i przy okazji zrobić coś dobrego, zdecydowała się zorganizować wyprzedaż szafy, o czym poinformowała na swoim Instagramie. Co więcej, cały dochód, który uzyska ze sprzedaży zostanie przekazany służbie zdrowia na walkę z koronawirusem.

Pozbędę się wszystkich rzeczy, których już nie potrzebuję. Są za małe, za duże, albo po prostu ich nie noszę. I dam Wam możliwość je ode mnie kupić. (…) Cała kwota, która się uzbiera z tych ubrań, pójdzie na służbę zdrowia, która - jak wiecie - potrzebuje naszego wsparcia w tym czasie

- mówi Julia w relacji na Instagramie.

Wyprzedaż z pewnością będzie cieszyć się ogromnym zainteresowaniem wśród fanek aktorki. W końcu która z dziewczyn, nie chciałaby mieć ubrania prosto z szafy swojej idolki. Warto również wspomnieć, że Julia Wieniawa przygotowała na wyprzedaż prawdziwe perełki - m.in. stylizacje, w których pojawiła się na czerwonym dywanie.

Zobacz także: Wyprzedaż marki Primamoda damskie na lato!

Julia Wieniawa robi wyprzedaż swoich ubrań. Pieniądze przeznaczy na walkę z koronawirusemJulia Wieniawa robi wyprzedaż swoich ubrań. Pieniądze przeznaczy na walkę z koronawirusem https://www.instagram.com/juliawieniawa

Więcej o: