Aleksandra Kwaśniewska pokazała, jak spędza czas w domu. Fani zwrócili uwagę na coś innego

Aleksandra Kwaśniewka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentowała swoją domową stylizację. Kobieta postawiła na szarą bluzę i legginsy. Jednak nie to jest najważniejsze. Przy okazji Aleksandra Kwaśniewska zaprezentowała też nową fryzurę.

Aleksandra Kwaśniewska, jak zdecydowana większość gwiazd, od dłuższego czasu przebywa w domu, zgodnie z rządowymi zaleceniami dla całej Polski. Córka byłego prezydenta naszego kraju ku uciesze swoich fanów na bieżąco zdaje im relację z tego, jak spędza czas. Ostatnio pochwaliła się swoją domową stylizacją. Jednak uwagę wielu internautów zwróciło coś zupełnie innego - nowa fryzura. Okazuje się bowiem, że Aleksandra Kwaśniewska obcięła swoje długie włosy.

Zobacz wideo Jak samodzielnie zrobić płyn do dezynfekcji? Odpowiedź w naszym wideo

Aleksandra Kwaśniewska i jej nowa fryzura

Aleksandra Kwaśniewska zdecydowanie nie należy do osób, które lubią eksperymentować z wyglądem. Kobieta od lat wierna jest długim włosom, które sięgają jej do ramion. Jedynie ich kolor delikatnie zmienia: raz na jaśniejszy, innym razem na ciemniejszy. Tym razem jednak Aleksandra Kwaśniewska najwidoczniej zapragnęła delikatnej zmiany na wiosnę. Jej nowa fryzura nie pozostała niezauważona przez internautów. 

Aleksandra Kwaśniewska pokazała swoją domową stylizację. Fani zachwyceni

Aleksandra Kwaśniewska opublikowała ostatnio na Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentowała swoją domową stylizację. Tego dnia postawiła na szare legginsy w zwierzęce cętki oraz bluzę w podobnym kolorze z nadrukiem. Jednak uwagę wielu internautów przykuła nowa fryzura Aleksandry Kwaśniewskiej. Kobieta delikatnie skróciła swoje długie włosy, które teraz sięgają jej mniej więcej do obojczyków. Jak wam się podoba córka byłego prezydenta w nowej fryzurze?

Cóż za piękny look
Jak zawsze sexy
Włos zrobiony, szanuję
Podoba mi się ten domowy look
Dla mnie masz stajla

- czytamy w komentarzach zachwyconych fanów.

 
Więcej o: