Joanna Przetakiewicz zdradza swój sposób na domowe spa podczas siedzenia w domu. "Chodź ze mną do łazienki"

Joanna Przetakiewicz podczas domowej izolacji postanowiła skupić się na tym, na co do tej pory brakowało jej czasu, czyli relaks i odrobina przyjemności w postaci domowego spa. Na Instagramie postanowiła zdradzić co nieco, ze swojego rytuału.

Joanna Przetakiewicz jest jedną z tych gwiazd, która na swoich social mediach zachęca fanów, by podczas panującej epidemii pozostać w domu. Sama również daje dobry przykład i spędza czas izolacji w domowym zaciszu. Projektantka postanowiła wykorzystać ten czas na relaks i pielęgnację, a kulisami podzieliła się na swoim instagramowym profilu. 

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz o swojej sylwetce

Joanna Przetakiewicz zdradziła swój rytuał piękna

Nie da się ukryć, że Joanna Przetakiewicz może pochwalić się niezwykle zgrabnym i jędrnym ciałem. Nic więc dziwnego, że fanki dopytują ją o jej sposoby dbania o sylwetkę. Jednym ze sposobów Joanny na ciało bez cellulitu jest szczotkowanie, które postanowiła pokazać prosto z wanny na swoim Instagramie.  -Pytaliście mnie jak się szczotkuję i o całe domowe spa. No i proszę bardzo. To jest taka zwykła szczotka i jedziemy z dołu do góry. I tak całe ciało - wyjaśnia Joasia na nagraniu. 

W opisie opublikowanego posta, Joanna zachęciła swoje obserwatorki, by w komentarzach podzieliły się z nią sprawdzonymi domowymi sposobami na pielęgnację ciała.

Chodź ze mną do łazienki :) BEAUTY MANAGMENT #zostajewdomu #zróbtosama CHWILA PRZYJEMNOŚCI I SPOKOJU ciągle nie miałyśmy na to czasu a teraz... bardzo proszę! Aż za wiele... zaczynam się tym zajmować na poważnie ;) Napisz proszę swoje sposoby na peelingi, maseczki, masaże i co tylko masz dobrze sprawdzone. Wybiorę najlepsze, pokaże wasze sposoby, oznaczę. Uczmy się od siebie nawzajem

- napisała na Instagramie Joanna Przetakiewicz.

 
Więcej o: