Kylie Jenner epatuje bogactwem podczas pandemii. Fani wściekli: Nie jest Ci wstyd?

Kylie Jenner tym razem naprawdę rozwścieczyła swoich fanów. Po jednej z ostatnich relacji na Instagramie celebrytki, internauci zarzucili jej epatowanie bogactwem podczas tej trudnej dla wszystkich sytuacji. - Naprawdę nie masz ważniejszych zmartwień na głowie? - pytają.
Zobacz wideo Kylie Jenner zorganizowała córce przerażające urodziny

Kylie Jenner znana jest ze swojego bogatego i wystawnego życia. Najmłodsza siostra z klanu Kardashian-Jenner zbiła fortunę m.in. na swoich markach kosmetycznych Kylie Cosmetics oraz Kylie Skin. Sukces obu biznesów spowodował, że Kylie zyskała tytuł najmłodszej miliarderki na świecie. Na co dzień, fani celebrytki z ciekawością śledzą jej luksusowe życie, jednak tym razem stwierdzili, że przesadziła.

Kylie Jenner epatuje bogactwem podczas pandemii. Fani wściekli

Kylie Jenner regularnie pokazuje na swoim Instagramie drogie ubrania, dodatki, kosmetyki oraz wiele innych rzeczy. Ostatnio, na Instagramie, pochwaliła się nowymi pałeczkami do jedzenia sushi marki Louis Vuitton, których cena wynosi około 2 tys. złotych. Na swoim InstaStories powiedziała, że jak tylko skończy się pandemia koronawirusa, to nowy gadżet będzie jej towarzyszył podczas kolejnych podróży. Te słowa rozwścieczyły obserwatorów Kylie, którzy nie szczędzili jej w sieci słów krytyki.

Nie wierzę, jak w czasach tragedii można publikować takie posty. Nie jest Ci wstyd?
Dość takich wpisów. Naprawdę nie masz ważniejszych zmartwień na głowie, niż luksusowe pałeczki i kolejne podróże?
To chore!
Ludzie umierają, a Ty interesujesz się luksusowymi pałeczkami? 

- czytamy.

Więcej o: