Doda już tak nie wygląda. Poradziła sobie bez fryzjera. Pokazała zdjęcie, na którym ma grzywkę

Doda zaprezentowała na Instagramie zdjęcie, na którym ma nową fryzurę. Piosenkarka obcięła grzywkę? Do końca nie wiadomo, czy to prawda, czy tylko zabawa Photoshopem. Tak czy siak, naszym zdaniem Doda w nowej fryzurze wygląda bardzo korzystnie.

Doda, jak zdecydowana większość polskich gwiazd, od kilkunastu dni siedzi w domu, zgodnie z rządowymi zaleceniami w Polsce. Powodem tego jest bowiem panująca na całym świecie pandemia koronawirusa. Piosenkarka jednak zdecydowanie nie nudzi się w domu, o czym możemy się przekonać, śledząc regularnie jej profile w mediach społecznościowych.

Doda teraz najwidoczniej zapragnęła na wiosnę delikatnej zmiany w wyglądzie. Jedna z najpopularniejszych piosenkarek postanowiła więc przejść metamorfozę i obcięła grzywkę. Zrobiła to sama. Efektami swojej zmiany pochwaliła się na Instagramie na relacji Instastory. Jak wam się podoba Doda w nowej odsłonie, z grzywką?

Zobacz wideo Jak sobie Doda radzi w domowej izolacji? Ma własne SPA

Doda i jej nowa fryzura. Obcięła grzywkę

Doda, ku uciesze swoich fanów, na bieżąco na Instagramie zdaje relację ze swojego pobytu w domu. Towarzyszy jej mąż. Para niedawno urządziła sobie w domu SPA. Tym razem jednak Doda poszła o krok dalej i... urządziła sobie w domu własny salon fryzjerski. Piosenkarka pokazała, że i bez fryzjera samodzielnie można sobie obciąć grzywkę. I wyszło jej to naprawdę nieźle! Sami zobaczcie.

Dziennik pandemiczki. Obcięłam sobie sama grzywkę. Dobrze, że nie mogę wychodzić z domu

- czytamy w relacji Instastory Dody.

DodaDoda screen z InstaStories/ instagram.com/dodaqueen

Doda ma grzywkę? A może to tylko peruka?

Nie wiadomo do końca, czy Doda rzeczywiście przeszła metamorfozę i obcięła sobie grzywkę. Na jej Instagramie widnieje identyczne zdjęcie, na którym popularna piosenkarka już nie ma grzywki. Czyżby peruka? A może tylko zabawa Photoshopem? Zapewne niedługo przekonamy się o tym.

Więcej o: