Aneta Zając pokazała swoją domową stylizację. Fani nie tego się spodziewali. "Jaka chudzinka"

Aneta Zając zaprezentowała na Instagramie swoją domową stylizację. Fani byli zachwyceni i zasypali ją komplementami.

Aneta Zając, jak zdecydowana większość polskich gwiazd, od kilkunastu dni siedzi w izolacji w domu. Wszystko przez panującą obecnie na całym świecie pandemię koronawirusa. Ku uciesze fanów gwiazdy na bieżąco w mediach społecznościowych zdają relacje ze swojego przymusowego pobytu w domu. Nie inaczej jest z Anetą Zając. Aktorka, znana z serialu Polsatu "Pierwsza miłość", również dzieli się z fanami zdjęciami i relacją z tego, co robi w domu. Dzięki temu choć trochę możemy podejrzeć również jej stylizacje. I wbrew pozorom, gwiazda, siedząc w domu, nie stroi się, nie maluje ani też nie nosi wyszukanych fryzur.

Zobacz wideo Aneta Zając pokazała, jak świętowała urodziny synów. Wow, co za tort!

Aneta Zając pokazała swoją domową stylizację

Aneta Zając postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i pokazać, jak się prezentuje podczas domowej izolacji. W tym celu aktorka opublikowała zdjęcie na Instagramie. 

Moja stylóweczka na dziś

- napisała na Instagramie Aneta Zając.

Aneta Zając ma na sobie granatowe spodnie dresowe popularnej marki Adidas. Do tego biały T-shirt i żółtą koszulę przewiązaną na brzuchu. Uwagę zwracają czerwone skarpetki aktorki z M&M's. Na jaką fryzurę postawiła aktorka? Na wygodną! Aneta Zając zebrała swoje włosy mocno do tyłu, wiążąc je w wysoki koczek z ozdobną gumką w kokardę. Jak wam się podoba aktorka w takim codziennym wydaniu?

Aneta Zając pokazała, jak wygląda na co dzień. Fani pod wrażeniem

Fanom Anety Zając jej domowe, "ludzkie" wydanie bardzo przypadło do gustu. Wyraz swoim zachwytom dali w licznych pozytywnych komentarzach pod zdjęciem, na którym aktorka zaprezentowała swoją domową stylizację.

Jak zawsze przepiękna
Skarpetki wymiatają
Myślałem, że to jakaś nastolatka
Cudowna koszula
Wyglądasz zjawiskowo, pięknie, cudownie
Jaka chudzinka

- czytamy w komentarzach zachwyconych fanów.

 
Więcej o: