Joanna Koroniewska przyznaje: 'Dziś całkiem przez przypadek zawalczyłam w końcu o siebie'

Joanna Koroniewska na swoim Instagramie przyznała się obserwatorom, że dzięki domowej izolacji i przez zupełny przypadek, w końcu zawalczyła o siebie. Co ciekawe, ogromy udział miała w tym sama Ewa Chodakowska. - Potrzebne było przymusowe siedzenie w domu żebym się za to zabrała! - napisała aktorka.

Joanna Koroniewska-Dowbor również należy do tych gwiazd polskiego show-biznesu, które przestrzegają zaleceń i pozostają w domu. Zachęca i namawia do tego również innych poprzez swoje social media. Joasia regularnie pokazuje na swoim Instagramie, jak spędza ten wolny czas w gronie najbliższych. Okazuje się jednak, że dzięki domowej izolacji w końcu udało jej się zrobić coś dla siebie.

Zobacz wideo Joanna Koroniewska o koronawirusie

Joanna Koroniewska po treningu z Ewą Chodakowską

Joanna Koroniewska pokazała, że izolacja w domu również może mieć pozytywną stronę. Na swoim Instagramie przyznała, że dzięki temu miała w końcu okazję zrobić coś dla siebie. Okazuje się, że Joasia przez przypadek trafiła na trening Ewy Chodakowskiej i dołączyła do ćwiczeń.

- Jak to jest, że niby siedzę w domu a ciągle jakoś tak w niedoczasie. A jeszcze te lekcje. Dziś całkiem przez przypadek zawalczyłam w końcu o siebie. Tak w przerwie między gotowaniem, sprzątaniem, ogarnianiem dzieciaków, całkiem przypadkiem trafiłam na live’a z ćwiczeniami u @chodakowskaewa!! Chciałam tylko podejrzeć co tam Ewka proponuje i niepostrzeżenie spędziłam z nią cały trening. Ale pamiętać o nim będę co najmniej przez najbliższe dwa dni. Boli mnie KAŻDY mięsień mojego ciała. Ewkaaa! Myślałam, że jestem twarda a tu taka niespodzianka. Potrzebne było przymusowe siedzenie w domu żebym się za to zabrała! - przyznała Joanna Koroniewska. 

 
Więcej o: