Reese Witherspoon zdradza, jak zachować prywatność przy kilku członkach rodziny w czasie domowej izolacji

Ostatnie dni Reese Witherspoon spędza w domowej izolacji wraz ze swoją rodziną. Teraz aktorka zdradziła, w jaki sposób znajduje czas dla siebie i odrobinę prywatności przy czterech członkach rodziny.

Reese Witherspoon nie należy do wyjątków i tak jak wszyscy inni ludzie spędza obecnie czas w domowej izolacji. Ostatnio wzięła udział w instagramowym show Miley Cyrus "Bright Minded", gdzie opowiedziała, jak ona i jej rodzina, czyli mąż Jim Toth, 20-letnia córka Ava, 16-letni syn Deacon oraz 7-letni syn Tennessee, radzą sobie w tym czasie.

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Reese Witherspoon wyjawiła, jak radzi sobie z izolacją

Jak można się domyślać, izolacja w domu, w którym żyje tyle osób, może bywać uciążliwa. Z jednej strony Reese Witherspoon jest szczęśliwa, że może mieć przy sobie wszystkie bliskie i ukochane osoby, a z drugiej nie ukrywa, że czasem pojawia się frustracja.

Staram się być cierpliwa, a oni starają się być cierpliwi wobec mnie, ale to dopiero 11 dzień izolacji - powiedziała Reese Witherspoon. Nie wiem, co później się stanie - dodała.
 

Aktorka zdradziła, że każdy ma swoje nastroje - najmłodszy syn, Tennessee, cieszy się, że ma oboje rodzeństwa w domu, Deacon jest smutny, że nie może spotykać się ze swoją dziewczyną, a Ava czuję frustrację z powodu nieobecności na studiach. Reese Witherspoon doskonale ją rozumie.

Dużo myślę o ludziach, którzy wracają do domu ze studiów. To jest czas, kiedy próbujesz się zindywidualizować. Musisz odejść od pomysłów rodziców, odejść od ich struktury, rutyny, stworzyć własne. A teraz musisz cofnąć się. I to musi być tak frustrujące, aby utracić tę niezależność - powiedziała aktorka.

Aktorka nie ukrywa, że ona jej rodzina wypracowali wspólny system, który pomaga im radzić sobie w tej trudnej sytuacji. Dzięki temu każdy może znaleźć czas i przestrzeń na swoje sprawy.

Myślę, że bardzo ważne jest wyznaczenie przestrzeni. Oboje z mężem pracujemy w domu, a wszystkie dzieci uczą się online. Każdy ma swój pokój, w którym ma trochę miejsca i znak prywatności. Kiedy znak prywatności jest włączony, a słuchawki są na głowie, nie można przeszkadzać. Musisz mieć zasady. Naprawdę ważne jest, aby umieścić je na ścianie, żeby wszyscy w rodzinie je widzieli i abyśmy szanowali swoje miejsce - podkreśliła aktorka.

Zdobywczyni Oscara powiedziała, że ??podczas bardziej emocjonujących chwil docenia to, że jej rodzina może się przytulić, ale zwraca się również do przyjaciół o wsparcie. Reese ma pięć przyjaciółek, z którymi rozmawia każdego dnia.

 KM

Więcej o: