Agnieszka Kaczorowska pokazuje sposób na nudę w domu. Jive z maluszkiem? Proszę bardzo!

Agnieszka Kaczorowska należy do grona gwiazd, które wspierają akcję #zotańwdomu. Dlatego postanowiła pokazać swoim fanom sposób na zabawę z niemowlakiem. Tancerka poprowadziła lekcję tańca z dziećmi online.

W lipcu ubiegłego roku Agnieszka Kaczorowska przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Tancerka urodziła córkę Emilkę i doskonale odnalazła się w roli mamy. Na swoim Instagramie coraz częściej podejmuje tematy związane z rodzicielstwem. Teraz gdy większość z nas wolny czas spędza w domu, postanowiła poprowadzić lekcję tańca online. Co więcej, jest to pomysł na zabawię z maluszkiem. Z pewnością przypadnie do gustu wielu mamom.

Agnieszka Kaczorowska uczy tańca z dzieckiem

Tancerka na swoim Instagramie zaprezentowała już dwie lekcje - pierwsza to taniec samba a druga to skoczny jive. Na obu filmikach Agnieszka najpierw pokazuje dokładne kroki, a później tańczy ze swoją córeczką. Efekt możecie zobaczyć poniżej:

 

Taneczne lekcje Kaczorowskiej bardzo spodobały się internautom i pod filmikiem pojawiło się wiele komentarzy i miłych słów. Okazuje się, że znaczna część mam postanowiła wykorzystać ten pomysł i wdrożyć lekcje z tańca do codziennych domowych grafików. To przyjemność i ruch nie tylko dla mamy, ale i dla maleństwa.

Zabawa z dziećmi, gdy wolny czas spędzamy w domu

Gdy mija kolejny tydzień domowej izolacji, pomysłów na zabawę z dziećmi może już zabraknąć. Z pomocą wszystkim rodzicom idzie wiele gwiazd, które na swoich mediach społecznościowych, szczególnie na Instagramie, zdradzają swoje pomysły na zabawę. Możemy zobaczyć wcześniej wspomniane lekcje tańca, ćwiczenia z Anną Lewandowską (również dla maluchów) czy jogę z Weroniką Rosati. Warto pamiętać o ruchu, będąc w domu.

BO

Więcej o: