Anna Lewandowska przeżyła kryzys: Pękło we mnie. Jak udało się jej go przezwyciężyć? Oto jej rady

Anna Lewandowska podzieliła się z fanami szczerym wyznanie. Żona Roberta Lewandowskiego rzadko przyznaje się do swoich słabości, teraz jednak zrobiła wyjątek. Wszystko przez epidemię koronawirusa.

Anna Lewandowska o kryzysie przez koronawirusa

Koronawirus zmusił świat, by stanął w miejscu. Wszyscy poddają się domowej izolacji, jednak dla większości ludzi taki stan rzeczy bywa męczący. Anna Lewandowska także przeżyła moment kryzysu. Opisała go na swoim Instagramie. Szczery i wyjątkowo obszerny wpis zaczęła od pozytywnych stron izolacji oraz zwróciła się z pytaniem do fanów, jak oni radzą sobie z tą szczególną sytuacją. 

Doceniam "bycie tu i teraz ". Jednak świat dzisiaj wygląda inaczej niż miesiąc temu. Jak pomimo tego co nas wszystkich dotyka, poradzić sobie z różnymi myślami i pytaniami?Zastanawia mnie jak radzicie sobie ze stresem? Czy aktualna sytuacja pozwoli na pozytywne myślenie o przyszłości? Nie zawsze jesteśmy w stanie kontrolować wydarzenia, które dzieją się wokół nas, ale mamy wpływ jak na nie reagować - dla własnego zdrowia

- pisała na Instagramie Anna Lewandowska.

Zobacz wideo Lewandowscy podczas kwarantanny nie zaniedbują wysiłku fizycznego. Zobacz, jak razem ćwiczą

W dalszej części wpisu żona Roberta Lewandowskiego opowiedziała o swojej chwili kryzysu oraz zdradziła fanom, jak udało jej się wygrać z frustracją, lękiem i stresem. 

Wczoraj miałam przełomowy dzień - zapytałam: "Kiedy to się skończy?!" Pękło we mnie. Ale dałam sobie chwilę na oddech i zaczęłam spisywać, co będzie, kiedy wrócimy do normalności. Bo nic nie będzie już takie samo…
 

Fani pozytywnie zareagowali na wpis Anny Lewandowskiej. Wiele obserwatorów wyznało, że również przeżywa trudne chwile. "Mam podobnie", "u mnie też bywa różnie" - pisali. 

Anna Lewandowska radzi szukać pozytywów

Choć zamknięcie w czterech ścianach może byż w dłuższej perspektywnie wyczerpujące psychicznie, Anna Lewandowska radzi fanom, by docenili ten szczególny czas. Ona sama tak właśnie robi. 

Teraz skupiam się na tym co będzie kiedy wrócą „zwyczajne dni” - jakie to będzie na nowo wyjątkowe. (...) Szczęśliwie wiem, że to, co się teraz dzieje niedługo będzie tylko WSPOMNIENIEM, a najważniejsze, będzie to, że wyjdziemy z tego silniejsi ludzie z innym postrzeganiem świata. Nauczymy się doceniać "normalność”

- podsumowuje Anna Lewandowska. 

Trudno odmówić Annie Lewandowskiej racji. Epidemia koronawirusa, izolacja, coraz to nowe tragiczne informacje mogą nadwyrężyć nasze zdrowie psychiczne. Jak zadbać o siebie i bliskich? Jak nie ulec narastającemu stresowi i strachowi? Armen Mekhakyan, psycholog w rozmowie z naszym serwisem opowiedział, jak możemy się chronić. Zobacz: Jak zachować spokój w obliczu epidemii? Psycholog: Nasz mózg potrzebuje 2 tygodni, by przyzwyczaić się do kryzysu

Więcej o: