Znany youtuber podjął "coronavirus challenge". Teraz walczy o zdrowie w szpitalu. Fani bezlitośni

Tak kończą się bezmyślne wyzwanie. Larz, popularny youtuber, postanowił zażartować sobie z koronawirusa i wziął udział w "coronavirus challenge". Niestety skutki jego zachowania są opłakane, a Larz wylądował w szpitalu.
Zobacz wideo Policja sprawdza stosowanie się obywateli do nowych przepisów

"Coronavirus challenge" to akcja autorstwa Avy Louise - użytkowniczki aplikacji TikTok. Za ten niepoważny i bardzo niebezpieczny pomysł, tiktokerka została momentalnie skrytykowana. Mimo wielu apeli, okazuje się jednak, że znalazła się kolejna osoba publiczna, która dołączyła do wyzwania. W dodatku opublikowała całe nagranie w Internecie

Znany youtuber podjął "coronavirus challenge"

Youtuber Larz, by zdobyć popularność w sieci, postanowił podjąć wyzwanie "coronavirus challenge" i zrelacjonować wszystko w Internecie. Opublikował nagranie, na którym widać, jak Larz wchodzi do publicznej toalety i liże muszlę klozetową. To bezmyślne zachowanie, zamiast popularności przyniosło mu jedynie same kłopoty. 

Larz poinformował na swoich social mediach o tym, że wylądował w szpitalu ze zdiagnozowanym koronawirusem

Został u mnie zdiagnozowany koronawirus 

- napisał youtuber.

Niestety, internauci nie mieli dla niego litości, a w komentarzach pojawiło się mnóstwo słów krytyki. Miejmy nadzieję, że ta historia będzie nauczką nie tylko dla niego, lecz także dla wszystkich innych.

No masz, czego chciałeś.
Naturalna selekcja.
Jakoś mi ciebie nie żal.
Zaskoczony? Sam się o to prosiłeś

- czytamy pod postem.

 
Więcej o: