Katarzyna Skrzynecka opowiedziała, co robi podczas kwarantanny. Aktorka nie ma czasu na nudę!

Katarzyna Skrzynecka spędza kwarantannę z rodziną w domowym zaciszu. Opowiedziała fanom, co robi podczas izolacji. Na nudę nie narzeka!

Ostatnio Katarzyna Skrzynecka podzieliła się z fanami niepokojącą informacją o stanie zdrowia swojego męża. Aktorka zrelacjonowała również na Instagramie, jak karygodnie została potraktowana w jednej z warszawskich klinik. Prywatna placówka odmówiła ukochanemu Skrzyneckiej udzielenia pomocy. Całe szczęście kryzysowa sytuacja została zażegnana i teraz aktorka spokojnie spędza kwarantannę w domu.

Katarzyna Skrzynecka spędza czas w domu

W związku z szalejącym koronawirusem, Katarzyna Skrzynecka i jej rodzina spędzają czas w domowym zaciszu. Aktorka udostępniła zdjęcie ze swoim pupilem i postanowiła opowiedzieć obserwatorom, jak wyglądają jej dni w izolacji:

Chwila spokoju. Tylko chwila... Gdy pojawiły się pierwsze informacje o kwarantannie, zamknięciu szkół i naszych miejsc pracy, miałam wrażenie, że dobrą stroną tej trudnej i smutnej sytuacji będzie dużo dodatkowego czasu na nadrobienie porządków, remanentów, domowych napraw i rzeczy, na które wciąż brakowało czasu...
Po ponad 2 tygodniach z rodziną w domu, wciąż zastanawiamy się, o czym ludzie piszą "jak zabić nudę" itp.? Kiedy mają czas tak się ze sobą nudzić? My nie mamy czasu się nudzić! I nie tracimy tego czasu również na "przesiadywanie" w social mediach. Przeciwnie! Uczymy się online i z książek z dzieckiem, pomagamy, robimy lekcje wspólnie, pomagamy seniorom, porządkujemy razem dom, setki fajnych i pożytecznych rzeczy...  i nie wiadomo kiedy robi się północ...
 

Jak wnioskujemy z wpisu aktorki, domowa izolacja to doskonała okazja do spędzenia czasu w rodzinnym gronie. Kiedy, jak nie teraz, wzmocnić rodzinne więzi? Na pochwałę zasługuje również fakt, iż Katarzyna Skrzynecka znajduje czas, by pomóc seniorom. Przypomnijmy, że to oni należą do grupy najwyższego ryzyka w kontekście koronawirusa.

PJA

Więcej o: