Związek Marty Manowskiej wisi na włosku przez koronawirusa? Znajoma pary zdradziła szczegóły

Związek Marty Manowskiej wystawiony jest na poważną próbę. Okazuje się, że rozprzestrzeniająca się pandemia może znacząco wpłynąć na relację gwiazdy i jej partnera, Adama. Czy przetrwają ten trudny czas?

Epidemia koronawirusa sprawiła, że wszyscy żyjemy w innej rzeczywistości. Ze względu na wysokie ryzyko zakażenia rząd zdecydował o zamknięciu instytucji oświatowych, kulturalnych, galerii handlowych, restauracji i lokali usługowych. Nasze domy stały się dla nas miejscem zarówno pracy, jak i odpoczynku. Obecna sytuacja z pewnością wpływa na relacje międzyludzkie. Tygodnik ''Na Żywo'' donosi, że doświadczyła tego Marta Manowska, a jej związek w obliczu epidemii wystawiony został na próbę.

Zobacz wideo Marta Manowska opowiedziała o swoim partnerze

Związek Marty Manowskiej przechodzi kryzys?

Marta Manowska zastosowała się do zaleceń rządu i przebywa obecnie w domowym zaciszu wraz ze swoim ukochanym. Nie od dziś wiadomo, że wspólnie spędzony czas cementuje związek, jednak co w przypadku, gdy spędzony jest on pod przymusem? Partnerzy przebywający nieustannie razem mogą napotkać na swojej drodze wiele trudności. 

Tygodnik ''Na Żywo'' donosi, że nie ominęło to również Marty Manowskiej i jej ukochanego.

Pranie, sprzątanie, gotowanie, zmywanie naczyń, takie prozaiczne czynności poróżniły już niejedną parę, więc i oni przechodzą teraz test dla swojego związku - zdradziła znajoma Manowskiej tygodnikowi ''Na Żywo''.
 

Z pewnością obecna sytuacja jest wyzwaniem dla wielu par, ale jest kilka sposobów na to, by spędzić ten czas w jak najlepszej atmosferze. Szczególnie ważne w tym trudnym czasie jest zachowanie przestrzeni i wyraźne stawianie granic. Dzięki temu zminimalizujemy kłótnie i nieporozumienia, a czas spędzony wspólnie będzie przyjemny. 

Z kim jest Marta Manowska?

Marta Manowska spotyka się od pewnego czasu z niejakim Adamem. Para poznała się na planie jednej z telewizyjnych produkcji i szybko między nimi zaiskrzyło. Mamy nadzieję, że to się nie zmieni nawet teraz, w czasach zarazy. 

KK

Więcej o: