Anna Lewandowska z mężem apelują w maseczkach do fanów. "Zmobilizujcie się"

Zarówno Anna Lewandowska, jak i Robert Lewandowski bardzo poważnie podchodzą do kwestii koronawirusa oraz domowej izolacji. Trenerka na swoim Instagramie wystosowała apel do obserwatorów, by poważnie potraktowali obecną sytuację.

Pomimo zaleceń Ministerstwa Zdrowia, wiele osób nadal nie traktuje poważnie zagrożenia, które niesie za sobą pandemia koronawirusa i ignorując apele, wychodzą bez powodu z domu, często tworząc skupiska, których teraz naprawdę powinno się unikać. Znane osoby ze świata show-biznesu nieustannie próbują dotrzeć do swoich fanów i uzmysłowić im, jak ważne jest, by osoby, które mają taką możliwość, pozostały w swoich domach. Ostatnio, taki apel wystosowała na swoim Instagramie Anna Lewandowska.

Zobacz wideo Domowa izolacja u Anny i Roberta Lewandowskich

Anna Lewandowska z mężem apelują w maseczkach do fanów

Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym wraz z Robertem, we własnym ogrodzie, pozują w maseczkach na twarzy. Pod fotografią zwróciła się z bardzo ważnym apelem do swoich obserwatorów.

- Zdjęcie nieprzypadkowe (z ogrodu). Przeczytajcie do końca. Nie wiem, czy mieliście okazję oglądać wywiad z ratownikiem medycznym na TVN24? My tak, i bardzo nas on poruszył. Tym, którzy stoją na pierwszej linii frontu należy się nasza bezwzględna pomoc i wsparcie. O kim mowa? O grupie ludzi, którzy robią wszystko, żeby pomoc nam w ciężkiej codzienności. Pracownicy służby zdrowia, policjanci, ratownicy, handlowcy... Jest jedna rzecz, którą możemy zrobić najlepiej: stosować się do zaleceń, zostać w domu wbrew narastającym frustracjom. Jakkolwiek to zabrzmi - mamy wpływ na dalszy rozwój tego, co się wydarzy. Mamy wpływ na życie naszych rodzin i rodzin tych, którzy poświęcają się dla nas. Zwracam się do moich kochanych obserwujących... Mimo, że pogoda sprzyja długim spacerom, a siedzenie w zamkniętym domu to ostatnia rzecz, której z początkiem wiosny Wam potrzeba, to jest bardzo ważny czas. Zmobilizujcie się i zostańcie w domach. Nie spotykajcie się w większych grupach, zróbcie to nie tylko dla siebie, ale dla Waszych najbliższych i dla tych którzy ratują życie chorych 24 godziny na dobę - napisała Anna Lewandowska.

Dziękuję że wspomniała Pani o handlowcach
Ważne słowa!
Jesteście przykładem dla każdego <3 postawa godna naśladowania

- pisali fani w komentarzach.

 
Więcej o: