Paulina Krupińska z mężem dziękują pracownikom służby zdrowia. ''Serce dla tych wszystkich bohaterów bez peleryny''

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka przyłączyli się do inicjatywy społecznej ''Owacje dla lekarzy''. Chcą w ten sposób wyrazić wdzięczność wszystkim pracownikom służby zdrowia.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpeil-Bułecka przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji ''Owacje dla lekarzy''. Modelka na swoim Instagramie opublikowała film, w którym wraz z mężem dziękują pracownikom służby zdrowia za zaangażowanie i trud w walce z pandemią. 

Zobacz wideo Co gwiazdy robią w wolnym czasie?

Paulina Krupińska dziękuje lekarzom za poświęcenie

Koronawirus sparaliżował cały świat. Zamknięto instytucje oświatowe i kulturalne, restauracje, galerie handlowe i lokale usługowe, by zminimalizować ryzyko zakażeń. Niestety liczba zakażonych rośnie z dnia na dzień. Na pierwszej linii frontu w walce z COVID-19 są pracownicy służby zdrowia, którzy mimo olbrzymiego zmęczenia każdego dnia walczą o zdrowie i życie zakażonych.

W geście solidarności internauci zorganizowali akcję społeczną ''Owacje dla lekarzy''. W każdą niedzielę dziękują pracownikom służby zdrowia za ich zaangażowanie i ciężką pracę. Każdy może dołączyć do akcji i nagrodzić owacjami lekarzy, ratowników medycznych i pielęgniarki. Wystarczy, że o godzinie 17 wyjdziemy na balkon, taras lub staniemy w oknie i oklaskami podziękujemy tym, którzy każdego dnia narażają własne życie, by ratować innych. Do akcji przyłączyła się również Paulina Krupińska wraz z mężem. Gwiazda opublikowała nagranie na swoim Instagramie i opatrzyła je podpisem.

Zostawcie w komentarzu serce dla tych wszystkich bohaterów bez peleryny i dla Wszystkich osób, które muszą pracować - możemy przeczytać na profilu Krupińskiej.
 

Akcja odbiła się szerokim echem w sieci. Włączyło się do niej wiele gwiazd, które również okazały wdzięczność pracownikom służby zdrowia. Za pośrednictwem mediów społecznościowych swój apel wystosowały również Maja Ostaszewska, Kasia Kowalska, Monika Olejnik i  Kayah. To nie tylko wyraz szacunku dla pracowników służby zdrowia, lecz także zwrócenie uwagi na problemy, z którymi się mierzą. 

KK