Małgorzata Kożuchowska w różowych włosach. Jej fryzura na domową izolację. Wszystko przez (i dla) dzieci

Małgorzata Kożuchowska bierze udział w akcji czytania bajek na Instagramie, którą zainicjowała Joanna Koroniewska. Aktorka na potrzebny ostatniego odczytu wcieliła się w dobrą wróżkę. Różowe włosy naprawdę jej pasują!

Małgorzata Kożuchowska w różowych włosach

Szalejący na świecie koronawirus wymusił na wszystkich zmianę trybu życia. Izolacja w czterech ścianach bywa szczególnie uciążliwa dla tryskających energią dzieci. Co za tym idzie, także dla ich rodziców, którzy poza pracą zdalną i zadbaniem o naukę zdalną, muszą dodatkowo jeszcze zapewnić najmłodszym rozrywkę.

Wie o tym dobrze Małgorzata Kożuchowska, mama prawie sześcioletniego Jana. Pewnie był to jeden z powodów, dla których włączyła się w projekt zainicjowany przez Joannę Koroniewską - Instanocka. Na jego potrzeby przeszła specjalną metamorfozę. Na Instagramie Małgorzata Kożuchowska pokazała się w różowej peruce. Fanom bardzo spodobała się w takiej odsłonie. "Wspaniale wyglądasz" , "Pięknie pani wygląda w tym różu" - pisali w komentarzach. 

 

Małgorzata Kożuchowska czyta dzieciom

Instanocka to projekt zainicjowany przez Joannę Koroniewską. Ramach pomysłu aktorki jej sławni koledzy i koleżanki o 19:00 czytają bajki dzieciom. Wspomniana Małgorzata Kożuchowska, by ubarwić swój odczyt, wcieliła się w dobrą wróżkę - stąd różowe włosy. Jej wykonanie bardzo spodobało się jej fanom. 

Było bardzo miło, po prostu rewelacyjnie. I dla dzieci, i dorosłych było to piękne zakończenie dnia

- czytamy jeden z komentarzy fanki.

Bajki były bardzo ciekawe, dziękujemy wszystkim 

- napisała inna użytkowniczka i fanka Kożuchowskiej.

Zobacz wideo Joanna Koroniewska opowiada o kornawirusie. Apeluje do fanów

Małgorzata Kożuchowska w domowej samoizolacji

Małgorzata Kożuchowska niepierwszy raz pokazała fanom, jak spędza czas podczas domowej izolacji. Ostatnio aktorka zaprezentowała swoim obserwatorom, jak wygląda jej praca zdalna w czterech ścianach. Przeczytasz o tym w naszym artykule: Małgorzata Kożuchowska pokazała home office. Fani zwrócili jednak uwagę na jej skarpetki.

Więcej o: