Anna Kalczyńska pokazała bardzo wymowne zdjęcie z centrum Warszawy. "Jest dobrze". Nie wszyscy byli tego samego zdania

Anna Kalczyńska opublikowała na Instagramie zdjęcie zrobione w weekend w centrum Warszawy. Widać na nim kompletne pustki. Niestety, jak się okazuje, nie wszędzie tak jest.

Anna Kalczyńska jako jedna z prowadzących śniadaniowy program TVN "Dzień dobry TVN" pojawiła się w weekend w studiu, które znajduje się w samym centrum Warszawy. Oczywiście w dobie panującej obecnie na całym świecie pandemii koronawirusa podczas nagrań zachowywane były wszelkie środki ostrożności. Przy okazji Anna Kalczyńska postanowiła podzielić się ze swoimi fanami na Instagramie pewną refleksją, którą opatrzyła wymownym zdjęciem. Fotografię zrobiła z wysokości kilku pięter. Dzięki temu widok na niej rozpościera się na centrum Warszawy.

Zobacz wideo Anna Kalczyńska pokazała, jak tańczy na plaży w skąpym kostiumie. Wow! Co za figura

Anna Kalczyńska pokazała bardzo wymowne zdjęcie z centrum Warszawy. Jak wygląda stolica w czasach pandemii koronawirusa?

Anna Kalczyńska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, zrobione z okna w studiu, gdzie nagrywany jest poranny program śniadaniowy "Dzień dobry TVN". Uwagę zwracają kompletne pustki, pomimo iż była to sobota i panowała piękna pogoda. I to naprawdę bardzo pozytywny widok! Tak właśnie być powinno, zgodnie z rządowymi zaleceniami na czas pandemii koronawirusa. Ludzie powinni siedzieć w domach i wychodzić z nich tylko, jeśli naprawdę muszą.

Warszawa. 28.03.2020. Jest dobrze! #zostańwdomu #damyrade

- napisała na Instagramie Anna Kalczyńska.

Anna Kalczyńska pokazała pustą Warszawę. Fani podzieleni

Część fanów była zachwycona zdjęciem prezenterki, na którym widać było pustą Warszawę. Cieszyli się, że tak wiele osób zastosowało się do zaleceń rządowych i siedzą w domach. Ale mniej więcej połowa komentujących przyznała, że wcale tak dobrze nie jest. Dzielili się własnymi obserwacjami na ten temat. Okazało się, że są miejsca w stolicy Polski, w których w weekend były wręcz tłumy ludzi.

 
Więcej o: