Anna Wendzikowska już tak nie wygląda. Nowa fryzura rozbawiła fanów - to efekt domowej izolacji

Anna Wendzikowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z zupełnie nową fryzurą, która jest niewątpliwie efektem domowej izolacji. Fani nie kryli rozbawienia nowym kolorem włosów dziennikarki.

Polskie gwiazdy nieustannie dają dobry przykład i namawiają swoich fanów, by w tym trudnym dla wszystkich czasie pandemii pozostali w domu, zapobiegając dalszemu rozprzestrzenianiu się wirusa. Anna Wendzikowska także pozostaje w domu, a na Instagramie relacjonuje przebieg izolacji. Ostatnio, opublikowała zdjęcie w zupełnie nowej fryzurze, która również jest efektem czasu spędzanego w domu. Fotografia niezwykle rozbawiła fanów. 

Zobacz wideo Anna Wendzikowska pokazała młodszą córkę

Anna Wendzikowska w różowych włosach na Instagramie

Anna Wendzikowska zaskoczyła swoich obserwatorów publikując na Instagramie zdjęcie w różowych włosach. -Dobrze, że okna duże, to sobie chociaż powyglądam na Świat... złapię trochę światła... nacieszę oczy budzącą się do życia przyrodą. Dzisiaj w Warszawie fatalna jakość powietrza. Można zostać w domu bez żalu... pocieszam się... - napisała dziennikarka pod zdjeciem.

Ten odważny kolor włosów to oczywiście peruka, którą Ania postanowiła podkręcić nieco swój wygląd w czasie izolacji. Fanom jednak bardzo spodobała się szalona fryzura dziennikarki i w komentarzach pojawiło się wiele komplementów. 

Fantastycznie Pani Aniu, cudo
I love your hair
W różowych włosach też Pani bardzo ładnie
 Pięknej we wszystkim pięknie 
Trzeba się jakoś pocieszać :) Cudownie wyglądasz

- czytamy w komentarzach pod postem.

 
Więcej o: