Dorota Gardias zaniepokojona tym, co dzieje się w Warszawie. Pokazała wideo. "Ja nie mam słów"

Dorota Gardias opublikowała na swoim Instagramie wideo, nagrane w Wilanowie w Warszawie. Uwagę zwracają tłumy ludzi spacerujących oraz jeżdżących na rowerze. "Co wy na to?" - zapytała swoich fanów zaniepokojna prezenterka.

Dorota Gardias postanowiła wykorzystać swoje ogromne zasięgi w mediach społecznościowych i podzielić się bardzo ważną refleksją, zwracając przy okazji uwagę na istotny problem. Swój post na Instagramie opatrzyła krótkim wideo, nagranym w warszawskiej dzielnicy Wilanów. Uwagę zwracają tłumy ludzi, którzy wyszli na ulice, pomimo rządowych zaleceń o tym, żeby siedzieć w domach.

Zobacz wideo Jak samodzielnie zrobić płyn do dezynfekcji? Prosta instrukcja w naszym wideo

Dorota Gardias opublikowała smutne nagranie z Warszawy

Dorota Gardias postanowiła podzielić się swoją obserwacją z internautami. W tym celu na swoim Instagramie udostępniła nagranie, nakręcone w warszawskiej dzielnicy Wilanów. Widzimy na nim tłumy spacerowiczów oraz rowerzystów. Warto przypomnieć, że zgodnie z zaleceniami rządowymi ludzie powinni siedzieć w domach i unikać większych skupisk. Spacery nie są zakazane, ale należy chodzić w odludne miejsca.

CO WY NA TO? JA NIE MAM SŁÓW

- napisała na Instagramie Dorota Gardias, nie mogąc powstrzymać złości.

Dorota Gardias pokazała, jak wyglądała Warszawa w weekend. Fani zdenerwowani

Nagranie Doroty Gardias nie przeszło niezauważone przez jej fanów. Pod wideo od razu posypały się komentarze mocno zdenerwowanych internautów.

To jest straszne!!!! To samo widziałam, jadąc samochodem do lekarza, wzdłuż Wisły...
Brak słów
Ja w domu się już 2 tydzień, a tu takie akcje
Masakra...zapraszam na OIOM może kogoś coś nauczy ta wycieczka

- to tylko niektóre z komentarzy wściekłych internautów.

Wśród licznych wpisów pod nagraniem Doroty Gardias pojawił się również komentarz innej gwiazdy, Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Co powinno się wydarzyć, żeby ludzie zrozumieli zasady izolacji społecznej? Model włoski?

- pisze i przestrzega Perfekcyjna.

 
Więcej o:
Komentarze (152)
Dorota Gardias zaniepokojona tym, co dzieje się w Warszawie. Pokazała wideo. "Ja nie mam słów". Skomentowała Małgorzata Rozenek-Majdan
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • fruqo3

  Oceniono 117 razy 95

  Chwila, moment.
  Przecież nic się nie dzieje, stanu wyjątkowego nie ma, podobno mamy najmniej chorych w Europie (bo na pewno tak jest, tu nie ma żadnego związku z ilością wykonanych testów), pewien szeregowy poseł twierdzi ze można bez problemu iść do zatłoczonych lokali wyborczych i głosować.
  To dlaczego ci ludzie nie mogą ość na spacer w piękny dzień???

 • marywil2012

  Oceniono 44 razy 30

  się dowiedzieli, że będą na mus wybory 10 maja, to idą testować drogę do lokalu wyborczego. bo jak inaczej rozumieć informację jarka, że nie ma problemu.

 • irdan

  Oceniono 31 razy 23

  jakie prawo to tak postepuja obywatele..... nie ma stanu wyjatkowego nie ma siedzienia w domu.... jakie to proste......

 • marco35

  Oceniono 29 razy 19

  Po pierwsze, ciekawe ilu ludzi się zaraziło jeżdżąc na rowerze albo biegając na powietrzu. Po drugie, krew mnie zalewa jak celebryty i inne prezesy (Boniek) zamieszczają takie posty ze swoich 300 metrowych penthousów albo 500 metrowych domów pod Warszawą. Ja chętnie będę się izolował u Bońka na kwadracie. Niech się jeden z drugim zamknie w kawalerce albo m3 z dwójką dzieci to inaczej pogadamy

 • bamshe

  Oceniono 43 razy 19

  Z fajnej pogodynki została plastikowa lalka

 • koncentracjamiary

  Oceniono 21 razy 15

  Izolacja maksymalna nie ma sensu i jest po prostu szkodliwa. Ludzie muszą wychodzić na spacery, bo w ten sposób stają się bardziej odporni i nie dostają do głowy siedząc cały czas w domu. Moim zdaniem dobrze by było gdyby zachować w tej sprawie umiar.

 • jerz1444

  Oceniono 23 razy 15

  Jak do dwojga ludzi podejdzie dwóch policjantów to czy to jest nielegalne zgromadzenie czterech osób, czy legalny spacer dwojga ludzi z psami ?

 • plastikpiokio

  Oceniono 55 razy 15

  a kto to jest ta gardyjas że musicie nas niepokoić jej niepokojem ?????

 • to_ja_tu_bylem

  Oceniono 15 razy 11

  Tłum? Chyba nigdy nie była w tym miejscu w normalny weekend :D wiadomo, nie wszyscy siedzą w domach, to było oczywiste

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX