Maciej Dowbor pokazał pomysł jednej z fanek. Wybudowała... makietę programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": "Zgadnijcie, kto jest kim"

Domowa izolacja jest idealnym sposobem na wzbudzenie w sobie pomysłowości i jej rozwijanie. Jedna z fanek Macieja Dowbora pochwaliła się swoją inwencją twórczą. Wybudowała z dziecięcych zabawek makietę programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Najwyraźniej tęsknota za pracą i codziennością wzbudziła się również w prezenterze Macieju Dowborze. Na swoim Instagramie zamieścił zdjęcie, przedstawiające kadr makiety zbudowanej z klocków. Przedstawiała ona scenę z programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", który Maciej prowadzi razem z Piotrem Gąsowskim. Na zdjęciu możemy zobaczyć też "zabawkowy" skład jury programu. Nic dziwnego, że ten pomysł spodobał się Maciejowi, bo my musimy przyznać, że wykonanie jest fantastyczne.

Maciej Dowbor tęskni za programem "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Maciej Dowbor uznał również, że wspominki programu to idealny moment, by zażartować sobie z kolegi. W opisie pod zdjęciem zamieścił żart skierowany do Piotra Gąsowskiego.

Zgadnijcie, kto jest kim?! Co za kosmos i inwencja twórcza - gratulację za pomysł, tylko ja nie za bardzo wiem, który to Piotr Gąsowski. Same chude i ładne te ludziki. - napisał.
 

Na odpowiedź Gąsowskiego nie musieliśmy długo czekać.

No, no... co się tu wyprawia. Jakie dworowanie ze mnie odchodzi!!! Ale ja to lubię! A Ciebie Maćku odsyłam do tego, co napisała o mnie, u Ciebie w komentarzach pod tym postem @Majanowak494, Nawet jeśli trochę przesadziła, to i tak sobie oczy połamiesz i gul Ci skoczy!!!Dziękuję Ci Maju! Maaaajuuu, cóż zobaczymy dziś. A poza tym, tęsknię do Ciebie Dowbi i do naszego TTBZ. - czytamy.

Warto dodać, że Piotr Gąsowski odniósł się do wypowiedzi internautki, która brzmiała tak:

Macie szczęście, że Gąsowski jest wybitnym aktorem, z dystansem do siebie i humorem, bo biada by Wam była.

Bardzo dobrze, że w tych trudnych czasach wielu udziela się dobry humor. W końcu możemy nim się wspomagać, by wytrzymać trudną dla wszystkich sytuację.

Zobacz wideo Maciej Dowbor o hejcie na jego żarty z Koroniewską

BO

Więcej o: