Agnieszka Kaczorowska-Pela namawia do domowej aktywności również tatusiów. Razem z mężem ułożyli kroki do hip-hopu

Agnieszka Kaczorowska postanowiła umilić czas rodzicom, którzy tkwią w domowej izolacji. Tym razem ma wersję lekcji tańca dla młodych ojców.

Agnieszka Kaczorowska postanowiła umilić sobie domową izolację tańcem. Od pewnego czasu prowadzi zajęcia taneczne na swoim instagramowym profilu, na których możemy zobaczyć nie tylko kroki taneczne, ale również sposób na taniec z maluszkiem. Jej onlinowe zajęcia spotkały się z dużą aprobatą, co poskutkowało tym, że tym razem Agnieszka postanowiła stworzyć wersję dla tatusiów. Pomógł jej w tym mąż Maciej Pela.

Agnieszka Kaczorowska z mężem pokazała układ taneczny

Para postanowiła zaprezentować męską wersję tańca hip-hop. Na zamieszczonym wideo możemy zobaczyć, że zdecydowanie prym wiedzie Maciej, który całkiem dobrze odnajduje się w tym typie tańca. Jak na zawodowego tancerza przystało, ma świetne wyczucie rytmu.

W drugiej części internetowych lekcji Maciej pokazał, jak rodzice mogą tańczyć z dzieckiem. Okazuje się, że jest to bardzo łatwe, nawet podczas takiego wymagającego tańca.

Poniżej możecie zobaczyć całe wideo.

 

Zdecydowanie podczas tej trudnej sytuacji, jaka panuje w Polsce i na świecie każdemu z nas przyda się odrobina ruchu. Szczególnie gdy większość czasu spędzamy w domu. Warto więc pamiętać, że każda aktywność fizyczna nie tylko wzmaga kondycję, ale również uwalnia endorfiny, poprawiające nastrój.

Zabawa z dziećmi w domu

Gdy prawie każdy dzień spędzamy odizolowani w domu, pomysłów na zabawę z dziećmi może już brakować. Z pomocą wszystkim rodzicom idzie wiele gwiazd, które na swoich mediach społecznościowych, szczególnie na Instagramie, zdradzają swoje metody na zabawę. Ostatnio mogliśmy zobaczyć, jak trenuje Klara, córka Lewandowskich i jak Weronika Rosati ćwiczy jogę ze swoją córeczką. Teraz mamy kolejne lekcje tańca z Agnieszką Kaczorowską. Nic tylko brać się za zabawę.

BO

Więcej o: