Netflix: mniej popularne seriale, które warto obejrzeć

Obejrzeliście już wszystkie popularne seriale na Netflixie? Oto mniej znane produkcje, które mogą was zainteresować.

Domowa izolacja to czas to świetny czas na nadrabianie serialowych zaległości. Jeśli jednak obejrzeliście już wszystkie najpopularniejsze produkcje, mamy dla was kilka mniej znanych propozycji.

Sprawdź najwygodniejsze ubrania!

Zobacz wideo Co obejrzeć w czasie domowej izolacji?

1. Pose

Serial opowiada o losach społeczności LGBT pod koniec lat 80. XX wieku w Nowym Jorku. Blanca otwiera przybytek, a pod jej skrzydła trafiają m.in. utalentowany tancerz oraz prostytutka, która marzy o karierze w modelingu. W serialu pokazane są nie tylko osobiste problemy bohaterów, ale także ważne zjawiska społeczne - m.in. początki epidemii AIDS. Obecnie na platformie możemy obejrzeć trzy sezony produkcji. 

 

2. American Crime Story: Zabójstwo Versace

Jak doszło do zabójstwa słynnego projektanta? Kim był jego morderca i dlaczego zdecydował się na taki krok? OdpowiedzI na ten pytania dostarcza 9-odcinkowy serial, którego twórcą jest Ryan Murphy.

Warto wspomnieć o świetnych kreacjach aktorskich. Na uwagę zasługuje przede wszystkim odtwórca głównej roli, czyli Darren Criss oraz Penelope Cruz, która zagrała Donatellę Versace

Jeśli jednak interesują cię najbardziej popularne seriale dostępne na platformie, przeczytaj nasz artykuł:

3. Dare me

To doskonała propozycja dla osób, które lubią historie o nastolatkach. Zadowoli także wielbicieli seriali kryminalnych. Głównymi bohaterkami są cheerleaderki oraz ich nowa trenerka, a relacje między nimi są bardzo skomplikowane, co prowadzi do licznych problemów. 

Sprawdź odzież sportową na Avanti24.pl!

4. 3%

To serial brazylijski z 2016 roku, w którym pokazana jest antyutopijna rzeczywistość. Większość ludzi żyje w ogromnym ubóstwie, a tylko tytułowe 3% ma szansę dostać się na tzw. Wyspę i wieść lepsze życie. Obecnie możemy obejrzeć na platformie trzy sezony produkcji.

5. Kalifat

Kalifat to szwedzka produkcja z 2020 roku o szwedzkich muzułmankach. Plan ataku ISIS na Szwecję łączy losy grupy kobiet - m.in. studentki, policjantki i matki zmagającej się z przeciwnościami losu.