Joanna Liszowska pokazała, jak radzi sobie bez fryzjera. "Tak, tak siwe. So what?"

Joanna Liszowska uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała, jak spędza czas w domu. Aktorka zaprezentowała się bez makijażu. W dodatku sama zwróciłwa uwagę na to, że ma siwe włosy.

Joanna Liszowska, jak zdecydowana większość polskich gwiazd, stosuje się do rządowych zaleceń i siedzi w domu. A to wszystko przez panującą obecnie na całym świecie pandemię koronawirusa. Ku uciesze fanów polskie gwiazdy nie zniknęły jednak z mediów społecznościowych. Co więcej, bardzo chętnie dzielą się swoim życiem prywatnym, regularnie publikując różne zdjęcia z domu. Podobnie zrobiła Joanna Liszowska. Aktorka również uchyliła rąbka tajemnicy, pokazując, co u niej słychać podczas domowej izolacji.

Zobacz wideo Jak samodzielnie zrobić płyn do dezynfekcji? Prosta instrukcja w naszym wideo:

Joanna Liszowska pokazała siwe włosy

Joanna Liszowska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pokazała, jak obecnie wygląda, spędzając czas w domu. Aktorka, znana z serialu na Polsacie "Przyjaciółki", jest bez makijażu, ma na sobie okulary, a włosy wysoko uwiązała. Na głowie ma modną opaskę do włosów.

Hej, hej! I jak wasz kolejny dzień? Przesyłam z kanapy tyle pozytywnej energii, ile tylko potrafię. Dzisiaj rześki, ale piękny dzień. Uśmiechu kochani! Jakie macie plany?

- napisała na Instagramie Joanna Liszowska.

Na koniec dodała jeszcze jedno zdanie:

Tak, tak siwe. So what?

Jak wam się podoba Joanna Liszowska w tak naturalnym wydaniu? My bardzo lubimy, kiedy gwiazdy pokazują swoje normalne, codzienne, "ludzkie" oblicze. I z tymi siwymi włosami, wystającymi spod opaski, aktorka wygląda tak samo pięknie.

 

Joanna Liszowska pokazała, jak spędza czas w domu

Zdecydowana większość fanów aktorki nawet nie zwróciła uwagi na te ledwo widoczne siwe włosy. Internauci  w swoich komentarzach dzielili się przede wszystkim własnymi doświadczeniami na temat ogólnopolskiej izolacji społecznej i przymusowi siedzenia w domu.

Plany kanapowca hihi. Piękna pogoda to warto skorzystać ze słońca, łapać go na balkonie, otworzyć okno, wyjść na podwórko, jeśli ktoś ma możliwość. Szukać pozytywów
Jakoś walczę z nudą
Dzień dobry. Mija dzień za dniem z pozytywnym myśleniem. Będzie dobrze. Jak nie my to kto? Jesteśmy odpowiedzialni, bo nasz naród przetrwał wiele burz pozdrawiam
U mnie bez zmian, do pracy idę, niektóre miejsca nadal działają i trzeba się narażać. Nie poddajemy się, uśmiech na twarz i do boju

- czytamy w komentarzach fanów Joanny Liszowskiej.

Więcej o: