Małgorzata Socha bez makijażu apeluje: "Podczas siedzenia w domu dbajmy o siebie"

Małgorzata Socha opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie bez makijażu podczas wykonywania wieczornej pielęgnacji. Przy okazji zaapelowała do obserwatorek, podczas siedzenia w domach nie zapominały o dbaniu o siebie.

Małgorzata Socha to jedna z tych polskich gwiazd, która jest aktywna w social mediach i regularnie zachęca obserwatorów do tego, by w tym trudnym czasie pandemii pozostawali w domach, co pomoże powstrzymać dalsze zakażenia koronawirusem. 

Ze względu na zamknięcie teatrów, kin, a także wstrzymanie planów zdjęciowych filmów i seriali, Małgorzata Socha - podobnie jak większość polskich aktorów - spędza czas w domu ze swoją rodziną. Aktorka chętnie dzieli się na Instagramie sposobami na spędzanie tego wolnego czasu, a ostatnio postanowiła zwrócić się z małym apelem do obserwujących ją kobiet.

Zobacz wideo Małgorzata Socha o pokazywaniu życia prywatnego na Instagramie

Małgorzata Socha bez makijażu apeluje: "Podczas siedzenia w domu dbajmy o siebie"

Czas domowej izolacji, to doskonały moment na to, by poświęcić trochę czasu sobie. Jednak siedzenie w domu często sprawia, że nieco się rozleniwiamy, porzucamy makijaż, a codziennym strojem staje się wygodny dres. Małgorzata Socha zaapelowała jednak na swoim Instagramie do kobiet, by podczas kwarantanny również pielęgnowały swoją kobiecość i dbały o swoją skórę.

- Podczas siedzenia w domu dbajmy o siebie, nasze zdrowie i naszą skórę! Mimo wszystko nie zapominajmy o pielęgnowaniu kobiecości i wieczornych rytuałach - napisała aktorka pod zdjęciem.

 
Więcej o: