Małgorzata Socha bez makijażu apeluje: "Podczas siedzenia w domu dbajmy o siebie"

Małgorzata Socha opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie bez makijażu podczas wykonywania wieczornej pielęgnacji. Przy okazji zaapelowała do obserwatorek, podczas siedzenia w domach nie zapominały o dbaniu o siebie.

Małgorzata Socha to jedna z tych polskich gwiazd, która jest aktywna w social mediach i regularnie zachęca obserwatorów do tego, by w tym trudnym czasie pandemii pozostawali w domach, co pomoże powstrzymać dalsze zakażenia koronawirusem. 

Ze względu na zamknięcie teatrów, kin, a także wstrzymanie planów zdjęciowych filmów i seriali, Małgorzata Socha - podobnie jak większość polskich aktorów - spędza czas w domu ze swoją rodziną. Aktorka chętnie dzieli się na Instagramie sposobami na spędzanie tego wolnego czasu, a ostatnio postanowiła zwrócić się z małym apelem do obserwujących ją kobiet.

Zobacz wideo Małgorzata Socha o pokazywaniu życia prywatnego na Instagramie

Małgorzata Socha bez makijażu apeluje: "Podczas siedzenia w domu dbajmy o siebie"

Czas domowej izolacji, to doskonały moment na to, by poświęcić trochę czasu sobie. Jednak siedzenie w domu często sprawia, że nieco się rozleniwiamy, porzucamy makijaż, a codziennym strojem staje się wygodny dres. Małgorzata Socha zaapelowała jednak na swoim Instagramie do kobiet, by podczas kwarantanny również pielęgnowały swoją kobiecość i dbały o swoją skórę.

- Podczas siedzenia w domu dbajmy o siebie, nasze zdrowie i naszą skórę! Mimo wszystko nie zapominajmy o pielęgnowaniu kobiecości i wieczornych rytuałach - napisała aktorka pod zdjęciem.

 
Więcej o:
Komentarze (10)
Małgorzata Socha bez makijażu apeluje: "Podczas siedzenia w domu dbajmy o siebie"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: azja

  Oceniono 12 razy 6

  Bardzo Panią lubię Pani Małgosiu ale reklamowanie kremów w tym czasie uważam za niesmaczne. Ludzie martwią się co za chwilę do garnka włożą i (a właściwie za co) a Pani namawia do zakupów kosmetyków za minimum 250 zł. Gdzie Pani poczucie przyzwoitości?

 • agafia7644

  Oceniono 7 razy 3

  Jasne! Wydawajmy kasę na kremy! To nic, że obniżono nam pensję , a mąż stracił pracę. Ważne, że Pani Socha zarobi na reklamie kosmetyków. Teatr zamknięty, każdy chce żyć, a jej konto to jedna wielka reklama, za którą dostaje kupę kasy. Musimy dbać o siebie , ale na pewno nie musimy kupować nowego ( reklamowanego, przez Sochę) kremu. Dla mnie jest to po prostu , żenujące. Pani Socha, kompletnie nie rozumie sytuacji Polek.

 • bartino

  Oceniono 2 razy 2

  liczyłem na brak stanika ale niestety ma ręcznik

 • g106

  0

  Tak serio pytam: to aktoreczki mają jakichś obserwatorów? A co to kkk.wa jakaś fauna albo flora, żeby je obserwować? Jezu!

 • Gość: zaq

  Oceniono 4 razy -2

  Proszę się nie oburzać na to, ze pani Małgorzata pracuje. Zapłacono jej za to. Powinna zerwać umowę i zwrócić pieniądze? Redakcja nie musiała wywlekać z instagrama tego typu 'apelu' i tyle.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX