John Krasinski zaczął własny program w czasie pandemii. Pokazuje wyłącznie dobre wiadomości

Aktor John Krasinski stworzył internetowy program, w którym w dobie szalejącego koronawirusa przekazuje widzom tylko dobre wiadomości.

Z uwagi na pandemię koronawirusa, zewsząd docierają do nas przeważnie złe i przytłaczające informacje, a to odbija się negatywnie na naszym samopoczuciu i zdrowiu psychicznym. Amerykański aktor i reżyser, John Krasinski, postanowił stworzyć własny program, w którym z obserwatorami dzieli się wyłącznie dobrymi nowinami. 

Zobacz wideo Jak gwiazdy reagują na koronawirusa?

John Krasinski prowadzi show z dobrymi informacjami

W ubiegłym tygodniu John Krasinski poprosił swoich fanów, aby wysyłali mu dobre informacje, historie oraz tematy, które sprawiły, że ich dzień stał się lepszy:

No dobrze kochani, co powiedzcie na jakieś dobre wiadomości? Wyślijcie mi historie, które sprawiły, że poczuliście się dobrze, albo które sprawiły, że się uśmiechnęliście!

Krasinski zebrał przesłane przez fanów wiadomości i stworzył z nich wideo, którym podzielił się ze światem na YouTube. Jednocześnie aktor zbudował swoją własną markę - SGN - Some Good News. Jego internetowy program w zamyśle ma mieć tylko pozytywny przekaz. "Studio" reżyser zbudował oczywiście w swoim prywatnym domu.

W tym tygodniu poprosiłem, byście wysłali mi jakieś dobre newsy. I zobaczcie, co się stało!

Inicjatywa Johna Krasinskiego spotkała się z niezwykle ciepłym i pozytywnym przyjęciem przez fanów. Docenili zarówno sam pomysł, program, jak i oryginalne wnętrze "studia". Obserwatorom do gustu szczególnie przypadła maszyna do pisania.

Uwielbiam to, co robisz. Kocham Cię, gościu!
Niech ktoś wyśle temu facetowi profesjonalne oświetlenie, zasługuje na to!
Fantastyczne show, fantastyczna maszyna do pisania.

Przypomnijmy, że John Krasinski jest amerykańskim aktorem polskiego pochodzenia. W 2006 roku gwiazdor został uznany przez magazyn "People" za jednego z 15 najseksowniejszych mężczyzn świata. Prywatnie związany jest z aktorką Emily Blunt, z którą od wielu już lat tworzy udane małżeństwo.

PJA

Więcej o: