Kasia Tusk w sportowej stylizacji na macie Chanel. Nawet podczas ćwiczeń wygląda perfekcyjnie

Kasia Tusk opublikowała na swoim blogu kolejną stylizację. Tym razem, poruszając temat treningu w domu, zaprezentowała sportowy look, którym udowodniła, że nawet ćwicząc wygląda perfekcyjnie. Uwagę zwróciła również mata do ćwiczeń marki Chanel.

Kasia Tusk jest jedną z popularniejszych blogerek modowo-lifestyle'owych w Polsce. Jest bezapelacyjną mistrzynią minimalizmu, a jej klasyczne i ponadczasowe stylizacje podbijają serca wielu kobiet w Polsce. Okazuje się, że nawet podczas domowej izolacji styl Kasi pozostaje niezmienny. Na swoim blogu opublikowała ostatnio sportową stylizację do ćwiczeń w domu i trzeba przyznać, że jest równie dopracowana, co inne looki Kasi. 

Zobacz wideo Kasia Tusk pokazała spodnie po obiedzie z córką

Kasia Tusk w sportowej stylizacji na macie Chanel

Przy okazji domowej izolacji, Kasia Tusk postanowiła poruszyć na swoim blogu temat treningów.  - Nie wiem czy to bardziej smutne czy śmieszne, że potrzebne było ogłoszenie ogólnokrajowej kwarantanny abym w końcu wróciła do regularnych ćwiczeń - napisała. Zaprezentowała również niezwykle stylowy zestaw sportowych ubrań. Kasia postawiła na set w odcieniu śmietankowej bieli, który składał się z legginsów, koszulki oraz bluzy z kapturem. Trzeba przyznać, że prezentowała się w nim perfekcyjnie. Uwagę przykuła także mata do ćwiczeń marki Chanel - to gadżet, który w swoim domu chciałaby mieć chyba każda fanka mody. Jednak jej cena przyprawia o zawrót głowy. Za taką matę trzeba zapłacić aż 3285 euro, czyli prawie 15 tys. zł. 

LOOK OF THE DAY - #ZOSTAŃWDOMU CZYLI ODROBINA RUCHU W CZTERECH KĄTACHLOOK OF THE DAY - #ZOSTAŃWDOMU CZYLI ODROBINA RUCHU W CZTERECH KĄTACH https://makelifeeasier.pl/moda-i-styl/look-of-the-day-zostanwdomu-czyli-odrobina-ruchu-w-czterech-katach/

Co trenuje Kasia Tusk podczas domowej izolacji?

Zasypałyście mnie pytaniami o to, jakie treningi wykonuję i z jaką częstotliwością więc śpieszę z informacją. Ćwiczę cztery razy tygodniu, z czego dwa razy wykonuję swój zestaw ćwiczeń rozciągających i z hula-hoop, a dwa razy wykonuję trening Ewy Chodakowskiej "Hot Body". Od razu uprzedzam, że nie testowałam innych wirtualnych treningów - ten akurat dawno, dawno temu poleciła mi bratowa i tak już zostało

- zdradziła Kasia Tusk na swoim blogu.

Więcej o: