Ariana Grande pochwaliła się domową fryzurą na Twitterze. Wygląda teraz zupełnie inaczej

Ariana Grande, ze względu na panującą sytuację, również spędza czas w domu. Na swoim Twitterza opublikowała zdjęcie, na którym pokazała, jak naprawdę wyglądają jej naturalne włosy. Domowa fryzura gwiazdy zaskoczyła fanów.

Gwiazdy z całego świata na swoich mediach społecznościowych pokazują, jak obecnie wygląda ich życie w czasie pandemii koronawirusa. Niemal wszyscy zachęcają na swoich profilach, by pozostać w domu i chętnie dzielą się zdjęciami, na których pokazują swoje codzienne, domowe stroje, fryzury, a także pomysły na spędzanie wolnego czasu. Do tego grona dołączyła także Ariana Grande, która na Twitterze opublikowała zdjęcie swoich naturalnych włosów.

Zobacz wideo Fryzura idealna dla kręconych włosów

Ariana Grande pokazała swoje prawdzie włosy na Twitterze

Ariana Grande jest jedną z najpopularniejszych obecnie artystek młodego pokolenia. Gwiazda zachwyca nie tylko swoim wokalnym talentem, lecz także wyjątkową urodą. Na scenie, czy podczas publicznych wyjść, Ariana Grande ma zazwyczaj doczepione, długie i proste włosy. Okazuje się jednak, że jej naturalne pasma wyglądają zupełnie inaczej.

Piosenkarka zdecydowała się pokazać fanom w naturalnej wersji i opublikowała na Twitterze zdjęcie z naturalną, domową fryzurą, która odbiega o tej, w której widzimy gwiazdę zazwyczaj. Naturalne włosy Ariany Grande są krótkie i bardzo kręcone. Trzeba jednak przyznać, że w takiej wersji również wygląda niezwykle kobieco. Wnioskując po wielu pozytywnych komentarzach, obserwatorom wokalistki również podobają się jej naturalne włosy.

Więcej o: