Małgorzata Kożuchowska zabrała się za "przegląd" swoich butów. Ma całkiem pokaźną kolekcję

Małgorzata Kożuchowska podczas domowej izolacji postanowiła zrobić przegląd i porządek w swojej kolekcji butów. Na Instagramie opublikowała zdjęcie, by do tego samego zmotywować inne kobiety. - Przede mną nie lada wyzwanie - przyznała aktorka.

Domowa izolacja oraz duża ilość wolnego czasu ze względu na pandemię koronawirusa powoduje, że wszyscy zabierają się za gruntowne porządki w swoich domach. Już jakiś czas temu, Małgorzata Socha zabrała się za sprzątanie swojego garażu, czym podzieliła się na swoim Instagramie. Teraz przyszedł czas na Małgorzatę Kożuchowską, która z kolei zdecydowała się na przegląd swojej garderoby, a dokładniej butów. 

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska żegna się z serialem

Małgorzata Kożuchowska robi "przegląd" swoich butów podczas domowej izolacji 

Małgorzata Kożuchowska, podobnie jak większość gwiazd polskiego show-biznesu, przebywa obecnie w domu i daje innym dobry przykład, by ograniczyć kontakty międzyludzkie i możliwie jak najlepiej przyczynić się do pokonania pandemii koronawirusa. Aby produktywnie wykorzystać czas wolny, aktorka postanowiła zrobić przegląd i porządek wśród swoich butów. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym widać, że ma ona całkiem pokaźną kolekcję butów na sezon wiosenno-letni.

Ten przymusowy "domowy areszt" kiedyś się przecież skończy, a wtedy... ruszamy w miasto! Przegląd wiosennej floty przed sezonem mile widziany! Przede mną nie lada wyzwanie, dlatego zabieram się do pracy

- napisała Małgorzata Kożuchowska pod zdjęciem. 

Sprawdź: Modne sneakersy New Balance 574!

 
Więcej o: