Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała swój makijaż podczas siedzenia w domu. "Użyłam tylko 4 kosmetyków"

Małgorzata Rozenek-Majdan regularnie dzieli się na Instagramie przebiegiem domowej izolacji. Ostatnio, podzieliła się z obserwatorami efektem końcowym domewego makijażu, który wykonała zaledwie czterema kosmetykami. Fanki były zachwycone!

Małgorzata Rozenek-Majdan w trosce o siebie, a także o swoją rodzinę już od dłuższego czasu przebywa w domowej izolacji dając również dobry przykład innym. Na swoim Instagramie dzieli się nie tylko zdjęciami z przebywania w domu, lecz także rozterkami, które towarzyszą jej podczas tego trudnego czasu. - Oczywiście, że czuje się nieswojo i nie tak sobie wyobrażałam końcówkę ciąży. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z lekarzami i bardzo poważnie stosujemy się do ich zaleceń, a to bardzo pomaga nam w poczuciu, że robimy to co należy - przyznała jakiś czas temu na Instagramie. Mimo wszystko, nie traci jednak optymizmu i cieszy się każdą chwilą spędzoną z rodziną.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan o apetycie w ciąży

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała swój makijaż podczas siedzenia w domu

Ostatnio, Małgosia postanowiła podzielić się z obserwatorami makijażem, który wykonała przy użyciu zaledwie czterech kosmetyków. To idealna propozycja, dla pań, które siedząc w domu nie chcą nakładać na siebie tony produktów, ale chcą jednak podkreślić nieco swoją urodę.

Z okazji braku okazji zrobiłam dziś pierwszy od 4 dni make up, ale nie bardzo mi chciało wysilać, to użyłam tylko 4 kosmetyków: CC Cream Chanel nr 30, bronzer Laura Mercier, mój ukochany róż Mac’a new romance, tu na policzkach, powiekach, nosku i skrzydełkach kupidyna (ustach), kredka do brwi benefit 2 i 3. I wyszło nie najgorzej 

- napisała Małgorzata Rozenek-Majdan w opisie pod zdjęciem.

Obserwatorki były zachwycone efektem końcowym:

Pięknie Ci to wyszło <3
Śliczna!
Piękna!
Ślicznie Pani wygląda

- czytamy w komentarzach.

 
Więcej o: