Kate Middleton przyłapana bez pierścionka zaręczynowego. Znamy powód

Jak informują brytyjskie media, Kate Middleton zrezygnowała ostatnio z noszenia pierścionka zaręczynowego. Powód? Względy bezpieczeństwa.

Obecnie oprócz dbania o higienę osobistą, niezwykle ważne jest także unikanie dotykania przedmiotów i powierzchni, na których gromadzą się zarazki. Na liście tej znajduje się m.in. biżuteria ozdobna.

Zobacz wideo Jak to jest być Kate czy Williamem? To wcale nie takie łatwe!

Kate Middleton bez pierścionka

Jak informują brytyjskie media, Kate Middleton zrezygnowała ostatnio z noszenia pierścionka zaręczynowego. Powód? Obawa przed zakażeniem koronawirusem.

Brytyjskie tabloidy nie miały problemu z wyśledzeniem braku charakterystycznej biżuterii na palcu księżnej. Mowa bowiem o słynnym pierścionku zaręczynowy z niebieskim szafirem. Co ciekawe, w przeszłości należał on do księżnej Diany. 

Biżuteria i koronawirus - na czym polega zagrożenie?

Na biżuterii ozdobnej gromadzą się liczne zarazki. Potwierdzają to m.in. badania amerykańskiej agencji rządowej CDC. Ostrożności więc nigdy za wiele. Zwłaszcza obecnie!

Jak powszechnie wiadomo, choroba pojawiła się już w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Koronawirusem zakaził się książę Karol. Na szczęście w jego przypadku choroba miała łagodny przebieg. Z tego powodu najstarszy syn królowej zakończył już siedmiodniową kwarantannę. 

Z naszego poradnika dowiesz się, jak skutecznie dezynfekować biżuterię i zegarki:

Więcej o: