Julia Wieniawa rzuciła na Instagramie wyzwanie. Podjęła je Kasia Zielińska. Efekt?

Julia Wieniawa postanowiła zapewnić nieco rozrywki swoim obserwatorom i przygotowała dla nich nie lada wyzwanie. Polega ono na tym, by podnieśli nogę tak wysoko, jak tylko potrafią. Do wyzwania przyłączyła się Kasia Zielińska, które efekty opublikowała na swoim Instagramie. - Prawie nogi połamałam - przyznała Kasia.
Zobacz wideo Julia Wieniawa zabawia fanów na Tik Toku

Wiele znanych osób z polskiego, a także światowego show-biznesu relacjonuje przebieg swojej domowej izolacji w domu. Jedni intensywnie trenują, inni sprzątają, a jeszcze inni nadrabiają filmowe zaległości. Julia Wieniawa postanowiła w tym trudnym czasie zapewnić swoim obserwatorom trochę rozrywki i stworzyła dla nich internetowe wyzwanie.

Julia Wieniawa stworzyła na Instagramie #wieniawachallenge. Wyzwania podjęła się Kasia Zielińska

Julia Wieniawa postanowiła przełamać nudę towarzyszącą domowej izolacji i stworzyła na Instagramie własne wyzwanie. Nominowała do niego wszystkich swoich obserwatorów oraz całą edycję "Tańca z gwiazdami".

Jak wysoko podniesiecie nogę? Pokażcie! #wieniawachallenge Nominuję całą edycję @tanieczgwiazdami i Was wszystkich Kochani, wstajemy z kanap i się rozciągamy!!! #zostańwdomu

- napisała Julia pod opublikowanym filmikiem.

 

Jedną z pierwszych osób, która zdecydowała się podjąć wyzwanie była Katarzyna Zielińska. Aktorka opublikowała na swoim profilu filmik, na którym próbuje podnieść nogę najwyżej jak potrafi. Kasia po raz kolejny pokazała, że ma niesamowite poczucie humoru i ogromny dystans do siebie.

Julka nagrałam wyzwanie! Prawie nogi połamałam

- napisała Kasia Zielińska na Instagramie Julii Wieniawy.

 
Więcej o: