Julia Wieniawa rzuciła na Instagramie wyzwanie. Podjęła je Kasia Zielińska. Efekt?

Julia Wieniawa postanowiła zapewnić nieco rozrywki swoim obserwatorom i przygotowała dla nich nie lada wyzwanie. Polega ono na tym, by podnieśli nogę tak wysoko, jak tylko potrafią. Do wyzwania przyłączyła się Kasia Zielińska, które efekty opublikowała na swoim Instagramie. - Prawie nogi połamałam - przyznała Kasia.
Zobacz wideo Julia Wieniawa zabawia fanów na Tik Toku

Wiele znanych osób z polskiego, a także światowego show-biznesu relacjonuje przebieg swojej domowej izolacji w domu. Jedni intensywnie trenują, inni sprzątają, a jeszcze inni nadrabiają filmowe zaległości. Julia Wieniawa postanowiła w tym trudnym czasie zapewnić swoim obserwatorom trochę rozrywki i stworzyła dla nich internetowe wyzwanie.

Julia Wieniawa stworzyła na Instagramie #wieniawachallenge. Wyzwania podjęła się Kasia Zielińska

Julia Wieniawa postanowiła przełamać nudę towarzyszącą domowej izolacji i stworzyła na Instagramie własne wyzwanie. Nominowała do niego wszystkich swoich obserwatorów oraz całą edycję "Tańca z gwiazdami".

Jak wysoko podniesiecie nogę? Pokażcie! #wieniawachallenge Nominuję całą edycję @tanieczgwiazdami i Was wszystkich Kochani, wstajemy z kanap i się rozciągamy!!! #zostańwdomu

- napisała Julia pod opublikowanym filmikiem.

 

Jedną z pierwszych osób, która zdecydowała się podjąć wyzwanie była Katarzyna Zielińska. Aktorka opublikowała na swoim profilu filmik, na którym próbuje podnieść nogę najwyżej jak potrafi. Kasia po raz kolejny pokazała, że ma niesamowite poczucie humoru i ogromny dystans do siebie.

Julka nagrałam wyzwanie! Prawie nogi połamałam

- napisała Kasia Zielińska na Instagramie Julii Wieniawy.

 
Więcej o:
Komentarze (17)
Julia Wieniawa rzuciła na Instagramie wyzwanie. Podjęła je Kasia Zielińska. Efekt?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gość

  Oceniono 42 razy 24

  Pani Julio, ciekawe czy Pani wyzwanie podejmą lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, kasjerki w Biedronce, Lidlu i inni, który praca wnosi w nasze życie jakąś realną wartość?
  Pani to tylko nogi potrafi podnosić... Pomyślała Pani żeby może w ten trudny czas zrobić coś dobrego? Pożytecznego? Pomóc lekarzom? Aaaa.... wymyśliła Pani podniesienie nogi do góry... wow...

 • wejsunek47

  Oceniono 25 razy 19

  podniosła nogę? a dlaczego ta wstrząsająca informacja nie jest na samej górze strony w ramce na czerwono? czy ten pustak wybaczy to redakcji GW?

 • miaukota

  Oceniono 19 razy 15

  No bardzo ładnie. A podaj łapę, leżeć i aport też potrafisz ?

 • louis_von_cypher

  Oceniono 14 razy 12

  MOTŁOCH

 • piebiak

  Oceniono 10 razy 10

  Brawo Julia! Nareszcie jakaś informacja bo już zacząłem się denerwować!

 • anitenanita

  Oceniono 9 razy 9

  Mój Atos lepiej podnosi nogę....

 • plastikpiokio

  Oceniono 19 razy 7

  a te pindy grochowe nadal muszą istnieć ??? ---mysle że ten wirus będzie jednak sprawiedliwy i dobierze się wszystkim jednakowo do dupy.

 • cerebral.palsy

  Oceniono 14 razy 6

  Te zasrane pustaki robią wszystko aby zaistnieć aby pisano o nich. Wieniawa, Siwiec Rozenek, wedzikowska itd

 • asyndrome

  Oceniono 11 razy 3

  ciekawe który staruch teraz ją dyma :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX