Sylwia Gliwa zrobiła sobie maseczkę ochronną ze stanika. I tak wyszła na miasto

Sylwia Gliwa opublikowała na swoim Instagramie wideo, które miało być zapewne śmieszne. Niestety, nie wyszło. Aktorka założyła na twarz stanik i tak wyszła na miasto. To miała być jej prowizoryczna maseczka ochronna.

Sylwia Gliwa zrobiła sobie maseczkę ochronną ze stanika. I tak wyszła na miasto. Tak, tak, dobrze czytacie. To nie jest żart. Aktorka zrelacjonowała to na swoim Instagramie, a dokładnie na Instastory.

Zobacz wideo Jak samodzielnie zrobić płyn do dezynfekcji? Oto prosty przepis:

Sylwia Gliwa w maseczce ochronnej ze stanika

Sylwia Gliwa postanowiła założyć na twarz stanik i tak wyszła na ulicę. Stanik miał jej służyć jako maseczka ochronna. Aktorka zrobiła to w formie żartu. No cóż, wyszło jak wyszło...

Jak widać, trzeba sobie radzić. Jarosław Pinkas (od red.: Główny Inspektor Sanitarny) radzi, żeby zrobić sobie maseczkę ze stanika. Nie wiem tylko, czy mogą być koronkowe, usztywniane, chińskie. Z tym mam dylemat

- mówiła Sylwia Gliwa, śmiejąc się przy tym.

No cóż, naszym zdaniem żartowanie sobie z tak poważnej sprawy, jaką jest noszenie maseczek ochronnych w czasach pandemii koronawirusa, zdecydowanie nie jest na miejscu. Nie pochwalamy takich zachowań.

Jak zrobić maseczkę ochronną na twarz krok po kroku? Prosty przepis DIY

Maseczki ochronne na twarz to obecnie bardzo deficytowy produkt. Jak uszyć maseczkę antybakteryjną krok po kroku samodzielnie? Odpowiadamy.

Jak zrobić maseczkę ochronną na twarz? Wbrew pozorom nie jest to ani czasochłonne, ani też drogie, czy trudne. Z czego zrobić maseczkę antybakteryjną? Aby zrobić najprostszą maseczkę na twarz, potrzebne ci będą:

 • kawałek papieru (z rolki standardowego ręcznika kuchennego),
 • mała gumka typu recepturka, 
 • zszywacz (potrzebny do zszycia ze sobą zagiętych z dwóch stron kawałków papieru).

Jak uszyć maseczkę krok po kroku? Dokładną instrukcję zobaczycie tutaj: 

Więcej o:
Komentarze (52)
Sylwia Gliwa zrobiła sobie maseczkę ochronną ze stanika. I tak wyszła na miasto
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Jarzębina

  Oceniono 41 razy 37

  Większa głupota była ze strony urzędnika rządowego, co kazał do majtek wkładać lód. O maskach ze stanika też było mówione oficjalnie. Pani pokazała, jak rządowa głupota wygląda w realu. Gdzie można kupić dobre maski?! NIGDZIE! O co zadbał rząd?! O NIC.

 • Gość: ello

  Oceniono 29 razy 29

  a czy rada typu zrób se maseczka ze stanika jest godna urzędnika państwowego? a porady by robić pseudo maseczki z papieru kuchennego czy toaletowego whatever? jakieś KURIOZUM. Ludzie, wyczujcie proporcje!

 • known2own

  Oceniono 19 razy 19

  Dla ministra są maseczki, a w sklepach jakoś nie. Durne to są rady zrobienia sobie maski z papieru toaletowego.

 • rozterka47

  Oceniono 16 razy 14

  Przecież ona się śmiała z idiotycznej wypowiedzi niepoważnego Pinkasa a nie z poważnej sprawy .

 • bardzozimnylk

  Oceniono 13 razy 11

  Brawo Pani Sylwio ! Trzeba tępić pisią głupotę. Ten pisowski debil zamiast kupować wtedy gdzie się da sprzęt medyczny kazał z biustonoszy robić maseczki. Dobrze, że Pani o tym przypomniała.

 • karinawojtek

  Oceniono 10 razy 10

  no akurat rozmiar Pani Sylwii to by mi z głowy spadł na pewno ;)

 • mg_0

  Oceniono 38 razy 8

  Mam wrażenie, że od kiedy wybuchła pandemia i ludzie siedzą w domach, celebryci już stają na głowach i prześcigają się w robieniu z siebie durniów, byle tylko ktoś ich odnotował...

 • Gość: EWKA

  Oceniono 14 razy 6

  PANI SYLWIO JEST PANI WIELKA.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX