Blanka Lipińska na rzecz walki z koronawirusem przekazała fragment czwartej części "365 dni"

Blanka Lipińska postanowiła aktywnie włączyć się w walkę z koronawirusem. Na swoim Instagramie zaapelowała, aby ten, kto może, wsparł akcję zakupu respiratora. Obiecała również, że jeśli pewna kwota zostanie zebrana, to przygotuje ona dla fanów nie lada niespodziankę.

Blanka Lipińska wsparła na swoim instagramowym profilu zbiórkę funduszy na zakup respiratora, która organizowana jest przez szpital z Puław, czyli rodzinną miejscowość autorki trzech bestsellerów. Ku zaskoczeniu Blanki, bardzo szybko udało się zebrać 80 tys. zł. (kwota na jeden respirator), więc postanowiła tę akcję pociągnąć dalej, oferując fanom nie lada gratkę, jeśli uda im się uzbierać kolejne 80 tys. złotych. 

Zobacz wideo Blanka Lipińska zorganizowała zbiórkę na respiratory

Blanka Lipińska na rzecz walki z koronawirusem przekazała fragment czwartej części "365 dni"

Blanka Lipińska na swoim Instagramie ogłosiła fanom, że jeśli uda im się zebrać dodatkowe 80 tys. zł., to ona - w ramach nagrody - przeczyta im fragment czwartej części książki "365 dni".

Zachęcona tym, że tak dobrze nam idzie pomyślałam sobie, że stworzę challenge, zwłaszcza dla fanów 365 dni. Kochani jeżeli zbierzemy drugie 80 tysięcy, czyli na drugi respirator, to w ramach podziękowania przeczytam wam pierwszy rozdział czwartej części książki, czyli dowiecie się jak wyglądało porwanie głównej bohaterki, ponieważ czwarta część książki jest z perspektywy głównego bohatera

- powiedziała Blanka Lipińska na InstaStories.

Po opublikowaniu tej informacji, jedna z fanek Blanki zapytała ją, czy czwarta część książki ujrzy światło dzienne. Autorka odpowiedziała, że nie wie, gdyż książka nie jest skończona, a ona sama nie jest pewna, czy chce ją kończyć. 

Istnieje spora szansa, że poznacie tylko ten pierwszy rozdział. O ile uda się zebrać na drugi respirator

- przyznała autorka na InstaStories.

Blanka Lipińska na rzecz walki z koronawirusem przekazała fragment czwartej części '365 dni'Blanka Lipińska na rzecz walki z koronawirusem przekazała fragment czwartej części '365 dni' https://www.instagram.com/blanka_lipinska

Więcej o: