#zostanwdomuimalujusta - wyjątkowe wyzwanie marki Dior dla kobiet

Domowa izolacja bywa trudna, jednak nie można dać się zwariować. Specjalnie dla wszystkich Polek, marka Dior przygotowała instagramowe wyzwanie "zostań w domu i maluj usta". Akcja cieszy się w sieci naprawdę sporym zainteresowaniem.
Zobacz wideo Piękna cera bez podkładu? To możliwe!

Nie da się ukryć, że podczas domowej izolacji makijaż bardzo często schodzi na dalszy plan. Spędzając dużo czasu w domu, dajemy skórze odpocząć i znacznie bardziej skupiamy się na pielęgnacji, a nie na makijażu. Mimo wszystko, od czasu do czasu warto przełamać tę rutynę i dodać swoim ustom nieco koloru, do czego zachęca marka Dior

#zostanwdomuimalujusta - wyjątkowe wyzwanie marki Dior

Warszawski butik Dior postanowił zorganizować dla Polek makijażowe wyzwanie na Instagramie.  - Kochane Kobietki! Mimo trudnej sytuacji dbamy o to, aby wprowadzić was w wiosenny nastrój! Przyłączajcie się do zabawy #zostanwdomuimalujusta - czytamy na Instagramie warszawskiego butiku Dior. 

Ta zabawa bardzo spodobała się wielu kobietom, które na swoich Instagramach chętnie publikują zdjęcia podczas malowania ust i oznaczają wyzwanie Diora. Do akcji przyłączyły się również polskie influencerki znane z mediów społecznościowych, w tym makijażystka Patrycja Dobrzeniecka czy Paulina Będźmirowska, znana na Instagramie jako Modna Mama.

 
Więcej o: