Katarzyna Cichopek apeluje o dodatkową ochronę przed koronawirusem, jak wychodzimy z domu. Chodzi o oczy

Katarzyna Cichopek za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie zaapelowała do fanów, aby, wychodząc z domów, zakładali nie tylko maseczki ochronne, ale również okulary. Chodzi o ochronę oczu i tym samym zmniejszenie ryzyka zakażeniem się koronawirusem.

Katarzyna Cichopek, jak zdecydowana większość polskich gwiazd, od dłuższego czasu przebywa w domowej izolacji, zgodnie z zaleceniami rządowymi. Aktorka, znana z serialu "M jak miłość", ku uciesze swoich fanów na bieżąco na Instagramie zdaje im relację z tego, jak spędza czas w domu z rodziną. 

Tym razem Kasia Cichopek postanowiła wykorzystać swoje duże zasięgi w internecie (na Instagramie obserwuje ją bowiem ponad 355 tysięcy osób) i zaapelować do swoich fanów. O co chodzi? O dodatkową ochronę oczu, kiedy wychodzimy z domu.

Zobacz wideo Jak samodzielnie zrobić płyn do dezynfekcji? Oto prosty i szybki przepis:

Katarzyna Cichopek apeluje o noszenie okularów w ramach ochrony przed koronawirusem

Katarzyna Cichopek opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widzimy ją razem z mężem, Marcinem Hakielem. Oboje mają na sobie ochronne maseczki oraz okulary. Aktorka w swoim opisie do zdjęcia od razu wyjaśniła, dlaczego. Przy okazji Katarzyna Cichopek zaapelowała do swoich fanów, aby oni również nosili okulary za każdym razem, gdy wychodzą z domu. Chodzi o ochronę oczu przed koronawirusem.

Kochani, dołączyliśmy do akcji Czas na #Polskawokularach! Żeby jak najlepiej chronić się przed koronawirusem. Jeśli już musicie wyjść z domu np. po zakupy, zabezpieczcie również oczy. Poprzez śluzówkę wirus ma łatwy dostęp do naszego ciała. Nie masz pod ręką okularów korekcyjnych? Załóż przeciwsłoneczne, im większe, tym lepsze! Pochwal się w komentarzu swoim bezpiecznym lookiem i dołącz do akcji. Udostępnij to swoim znajomym, żeby byli bezpieczni maksymalnie i też dołączyli do akcji

- napisała na Instagramie Katarzyna Cichopek.

 
Więcej o: