Poznali się w czasie pandemii. Losy ich miłości śledzą ludzie z całego świata

Tori i Jeremy z Nowego Jorku są parą od niedawna. Poznali się w okresie domowej izolacji. Ich relacja miała dosyć nietypowy początek.

Jeremy Cohen zajmuje się zawodowo fotografią. Obecnie jego profil na Instagramie obserwuje ponad 360 tysięcy osób. Artysta dzieli się na nim głównie swoimi zdjęciami i nagraniami, które przedstawiają życie codzienne mieszkańców Nowego Jorku. 

W czasie domowej izolacji postanowił zrealizować pewien projekt artystyczny. Zainspirowali go do tego sąsiedzi, którzy w tym nietypowym okresie zaczęli wychodzić na swoje balkony znacznie częściej niż dotychczas. 

Zobacz wideo Najszczęśliwsze pary. Jak to robią?

Historia jednej znajomości

Pewnego dnia fotograf dostrzegł tańczącą na balkonie dziewczynę. Pomachał do niej, a gdy ta odmachała, mężczyzna uznał, że chciałby poznać ją lepiej. Tak zaczęła się ich nietypowa relacja. Teraz fotograf relacjonuje historię znajomości z Tori za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 

Jeremy postanowił zdobyć numer sąsiadki. Pierwszą wiadomość do Tori miał wysłać... przy użyciu drona. Oryginalna forma komunikacji na tyle jej się spodobała, że postanowiła dać sąsiadowi szansę. 

Nietypowe początki

Pierwsza randka odbyła się w bardzo zaskakujących okolicznościach. Tori czekała na dachu. W tym samym czasie Jeremy wyszedł na swój balkon. W czasie spotkania para komunikowała się ze sobą za pomocą aplikacji internetowej. 

Wreszcie sąsiedzi postanowili spotkać się na żywo. Jeremy dobrze się przygotował - aby zachować zasady bezpieczeństwa, pojawił się w wielkiej, dmuchanej bańce. Nie zapomniał jednak o bukiecie kwiatów. Całość uwiecznił na kamerze jego znajomy.

Miłość w czasach zarazy

Nic dziwnego, że historia zrobiła furorę, a losy pary na Instagramie śledzą obecnie setki tysięcy osób. A choć liczne są głosy, że romantyczna historia to tak naprawdę internetowa ustawka, to wielu obserwatorów kibicuje zakochanym i życzy im, aby ich znajomość przerodziła się w poważny związek

Związki i domowa izolacja. Psycholog ma dla was kilka porad:

Więcej o: