Marina i Wojciech Szczęsny dziękują służbie zdrowia. Nie obyło się bez kąśliwych komentarzy

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny opublikowali na Instagramie piosenkarki filmik, na którym dziękują całemu sektorowi medycznemu za walkę z koronawirusem. Pod postem nie obyło się jednak bez kąśliwych uwag internautów, co zauważyli fani artystki. Marina odpowiedziała.

Marina Łuczenko-Szczęsna, po kilku tygodniach rozłąki z mężem, która spowodowana była wykryciem koronawirusa u kolegi z drużyny Wojtka, Daniela Ruganiego. Na swoim Instagramie, Marina przyznała, że ten czas nie należał do najłatwiejszych, jednak od kilku dni przebywają już razem. W tym trudnym dla wszystkich czasie, Marina i Wojciech Szczęsny postanowili podziękować na Instagramie całemu sektorowi medycznemu i wszystkim tym, dzięki którym Polska nadal funkcjonuje. 

Marina i Wojciech Szczęsny dziękują sektorowi medycznemu za walkę z koronawirusem

Marina opublikowała na swoim profilu filmik nagrany wraz z mężem, na którym biją brawo wszystkim osobom, które w obecnej sytuacji walczą z pandemią koronawirusa

#owacjedlalekarzy #owacjedlamedyków #owacjedlasluzbyzdrowia oraz dla wszystkich tych, którzy się poświęcają, by nasz kraj funkcjonował

-napisała pod filmem Marina. 

Nie wszyscy jednak dostrzegli w tym geście jedynie dobro i przyczepili się w komentarzach pod postem, że Marina i Wojtek zapomnieli podziękować wielu innym osobom spoza sektora medycznego, które również pomagają w tym trudnym czasie. Fani piosenkarki szybko stanęli w obronie małżeństwa:

Nawet w takiej chwili ludzie muszą pluć jadem

- napisała jedna z obserwatorek.

Niesamowite prawda? Ręce opadają

- odpisała w komentarzach Marina.

Zobacz wideo Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny dziękują służbie zdrowia
Więcej o: