Przez koronawirusa nie mógł wyjść z domu, więc przebrał się za krzak i tak udał do sklepu. Mamy nagranie

Mężczyzna z Wielkiej Brytanii, który powinien siedzieć w domu, przebrał się za krzak i poszedł na zakupy. Co więcej, zrobił to kilka razy. To niecodzienne zachowanie nagrali jego sąsiedzi i opublikowali w sieci.

Mieszkaniec Stevenage, miasta w Wielkiej Brytanii, który zgodnie z rządowymi zaleceniami powinien siedzieć w domu, postanowił jednak złamać zakaz. Wszystko po to, aby udać się na zakupy do pobliskiego sklepu. Co więcej, mężczyzna ten kilka razy wymykał się z domu. Uwiecznili to jego sąsiedzi, a wideo udostępnili w internecie.

Zobacz wideo Jak samodzielnie zrobić płyn do dezynfekcji? Oto prosty i szybki przepis:

Mężczyzna z Wielkiej Brytanii przebrał się za krzak i tak poszedł do sklepu

Do sieci trafiło nagranie Nicholasa Murraya i Madeline Mai-Davies, które w zaledwie kilka chwil stało się hitem. Widzimy na nim mężczyznę, który powinien przebywać w domu. Niestety kilka razy złamał ten zakaz i wymknął się do pobliskiego sklepu. A zrobił to w dość nietuzinkowy sposób. Mężczyzna przebrał się bowiem za krzak. I w takim właśnie niecodziennym stroju udał na zakupy do sklepu.

Na nagraniu, które robi furorę w sieci, słyszymy śmiech i komentarze Nicholasa Murraya i Madeline Mai-Davies, którzy przez okno nagrywali swojego niesubordynowanego, aczkolwiek kreatywnego sąsiada.

Nasz sąsiad znowu wrócił i wymknął się z kwarantanny (...). Zawsze wymyka się na zakupy

- komentowali autorzy nagrania, którzy nie mogli powstrzymać śmiechu.

 

Przypominamy, że w Wielkiej Brytanii można opuszczać domy jedynie tylko z bardzo ważnych powodów.

Więcej o: