Co można robić podczas kwarantanny lub domowej izolacji? Trzy propozycje

Co możemy robić w domu podczas kwarantanny lub domowej izolacji? Jakie są najlepsze sposoby na nudę? Mamy dla was kilka pomysłów.

Co można robić w domu podczas kwarantanny lub domowej izolacji? Tego typu pytania zadaje sobie wiele osób. Nasza pierwsza propozycja to pielęgnacja włosów.

Co można robić podczas kwarantanny lub domowej izolacji?

W rozmowie z nami profesjonalny stylista fryzur zdradził, że jego zdaniem samodzielne podcinanie włosów nie jest dobrym rozwiązaniem. Zamiast tego, lepiej będzie, gdy zajmiemy się ich pielęgnacją. Całą rozmowę przeczytacie tutaj >>

Możesz na przykład zacząć od regularnego olejowania włosów. Takie zabiegi przynoszą w wielu przypadkach spektakularne efekty! Na czym polega olejowanie włosów, jaki olej jest to tego najlepszy i jakie efekty daje ten zabieg? Dowiesz się z naszego artykułu:

Co robić w domu podczas koronawirusa?

Możesz także rozwinąć swoje umiejętności makijażowe. W sieci znajdziesz mnóstwo poradników, dzięki którym opanujesz m.in. konturowanie twarzy, blendowanie cieni czy poprawną aplikację podkładu, pudru czy korektora. 

Zobacz wideo Jak nakładać cienie? Poradnik dla początkujących:

Nuda na kwarantannie - posprzątaj w szafie

Domowa izolacja to także dobry czas na szukanie własnego stylu. Zacznij od porządków w szafie. Pozbądź się w rzeczy, których nie miałaś na sobie od 6 do 7 miesięcy. To najlepszy znak, że nie do końca pasują do twojego stylu. Możesz je sprzedać lub przekazać organizacji, która wspiera akcje charytatywne. 

Pozostałe rzeczy posegreguj w zależności od pory roku. Na wiosnę i lato nie będziesz raczej potrzebowała zimowych swetrów czy kurtek. Schowaj je do kartonów, a w szafie pozostaw tylko rzeczy, które będziesz nosiła w bieżącym sezonie.

Więcej o: